Sekiro: Shadows Die Twice در کمتر از ۱۰ روز به فروش دو میلیون نسخه‌ای رسید

ظاهراً جدیدترین ساخته‌ی فرام سافتور (From Software) علاوه بر دریافت نقد‌‌ها و نمرات درخشان، عملکرد فوق العاده‌ای را از نظر فروش نیز داشته است. شرکت اکتیویژن (Activision) به تازگی در طی یک بیانیه‌ی خبری اعلام کرد که Sekiro: Shadows Die Twice در کمتر از ۱۰ روز به فروش ۲ میلیون نسخه‌ی دست پیدا کرده است.

خانم میشل فونسکا (Michelle Fonseca)، معاون بخش مدیریت محصولات اکتیویژن، اعلام کرد:

Sekiro; Shadows Die Twice یک چیز بسیار خاص و منحصر به فرد را به لیست بازی‌های اکتیویژن آورده است. کمک کردن به فرام سافتور برای معرفی یک مجموعه‌ی جدید به بازی‌بازان سراسر جهان یک افتخار برای ما محسوب می‌شود.

طرفداران، Sekiro; Shadows Die Twice را به یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ از نظر عملکرد در ماه عرضه تبدیل کرده‌اند. بازی برروی تمام پلتفرم‌ها از جمله رایانه‌های شخصی به خوبی عمل کرده است و ما همچنان از حمایت بازی‌بازان و منتقدین هیجان زده‌ایم. مشاهده‌ی لذتی که طرفداران پس از عبور از چالش‌ها کسب می‌کنند بسیار راضی کننده بوده است.

با این‌که در ابتدا مشاهده‌ی ساخته‌ی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) و فرام سافتور در لیست عناوین شرکت اکتیویژن کمی عجیب بود، اما حالا می‌دانیم که نتیجه‌ی همکاری این دو شرکت سبب شد تا شاهد یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی باشیم. Sekiro: Shadow Die Twice هم‌اکنون لقب سریع‌ترین فروش را در میان عناوین این استودیوی ژاپنی در اختیار دارد.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای مصطفی زاهدی با عنوان دوباره‌ میازاکی، دوباره شاهکار… | نقد و بررسی Sekiro: Shadows Die Twice را مطالعه کنید. همچنین وب‌سایت کد۹۸ مصاحبه‌ای جدید با آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، کارگردان بازی، را منتشر کرده است که قطعاً برای طرفداران این کارگردان و استودیوی فرام سافتور جذاب خواهد بود. البته اگر هم‌اکنون بازی را خریداری کرده‌اید و به دنبال یک راهنما برای آموزش مفاهیم اولیه و مکانیک‌های گیم‌پلی آن هستید، این مقاله‌ی اختصاصی کد۹۸ همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :