Fortnite | توقف بازی میان‌پلتفرمی بین نینتندو سوییچ و دیگر کنسول‌ها

بازی Fortinte اولین عنوانی بود که موفق شد قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را به صورت کامل به هواداران و کاربران خود برروی تمامی پلتفرم‌ها عرضه کند. در زمان فعال شدن این قابلیت، تمامی کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در یک مجموعه قرار گرفته و می‌توانستند به راحتی با یکدیگر رقابت کنند. با این حال، با عرضه‌ی به‌روزرسان ۸٫۱۰ این عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ، کاربران این کنسول هیبریدی از این مجموعه خارج شده‌اند.

از زمان انتشار این به‌روزرسان، کاربران کنسول نینتندو سوییچ در زیرمجموعه‌ی کاربران گوشی‌های هوشمند قرار گرفته و دیگر امکان تجربه‌ی بازی در کنار کاربران دیگر کنسول‌ها به صورت خودکار را ندارند. البته با توجه به این موضوع که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Fortnite از نظر عملکردی ضعیف‌تر از دو کنسول دیگر بوده و تنها ۳۰ فریم بر ثانیه به شما ارائه می‌کند، بسیاری از کاربران نسبت به ناعادلانه بودن رقابت با کاربران دیگر کنسول‌ها گلایه کرده بودند. با در نظر گرفتن تفاوت کیفیت اجرایی بازی و همچنین اعتراض‌های کاربران کنسول نینتندو سوییچ، به نظر می‌رسد تیم سازنده تصمیم درستی را اتخاذ کرده است.

البته باید این نکته را در نظر بگیرید که هنوز امکان تجربه‌ی بازی در کنار دیگر کاربران برای کنسول نینتندو سوییچ وجود دارد. شما تنها باید دوستان خود که بازی را برروی دیگر کنسول‌ها تجربه می‌کنند را به گروه خود دعوت کرده و این عنوان بتل رویال را در کنار آن‌ها تجربه کنید. با این حال، کاربران کنسول نینتندو سوییچ به صورت پیش‌فرض در یک مسابقه با کاربران دیگر کنسول‌ها قرار داده نخواهند شد.

بازی بتل رویال Fortnite هم‌اکنون برروی پلفترم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند در دسترس است. دیگر اخبار مربوط به این بازی را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری کد۹۸ دنبال کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :