FIFA 19 بیشترین فروش بر روی کنسول‌ها در اروپا را در سال ۲۰۱۸ داشته است

اگر شما هم یکی از دنبال‌کنندگان خبر‌های فروشِ هفتگی بریتانیا در کد۹۸ باشید؛ احتمالا متوجه شده‌اید که بازی FIFA 19 در طول سال گذشته‌ی میلادی، همواره یکی از پر‌فروش‌ترین عناوین بریتانیا بوده است. FIFA 19 به همراه Call of Duty: Black Ops 4 و Red Dead Redemption 2، هر هفته در بالای لیست پرفروش‌ترین‌ها دیده می‌شدند.

حال می‌دانیم کدام‌یک از این سه بازی بیشترین فروش را در طول سال ۲۰۱۸ داشته است. همان‌طور که از عنوان خبر حدس زده‌اید، بازی FIFA 19 طی سال میلادی گذشته، بیشترین فروش را میان کنسول‌ها داشته است. این اطلاعات توسط  الکترونیک آرتس (Electronic Arts) منتشر شده که نقطه عطفی را در درآمد سه‌ ماهه‌ی سوم مالی این شرکت نشان می‌دهد. البته این اتفاق عجیبی نیست زیرا هر ساله هر نسخه از بازی FIFA در اروپا بیشترین فروش را کسب می‌کند.

به‌علاوه، هر نسخه از بازی FIFA برای همه پلتفرم‌ها عرضه می‌‌شود (‌حتی پلتفرم‌های نسل قبل). درست است، FIFA 19 فقط برای کنسول‌های این نسل عرضه نشده بلکه این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز عرضه شده است. کسانی که هنوز اقدام به خریداری کنسول‎‌های هشتم نکرده‌اند، می‌توانند این بازی را بر‌روی کنسول‌های نسل هفتم خود خریداری و تجربه کنند.

FIFA به راه خود به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی های الکترونیک آرتس ادامه می‌دهد و به نظر نمی‌رسد این‌روند در آینده تغییر کند. شما می‌توانید نقد و بررسی منتشر شده از FIFA 19 را در وب‌سایت کد۹۸، به قلم محمد آریا مقدم از این نشانی مطالعه کنید.

 Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :