یک پستر جدید از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order لیک شد

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order  تلاش جدید شرکت الکترونیک آرتس برای جذب طرفداران مجموعه‌ی Star Wars به یک بازی ویدیویی است. هم اکنون پستر تازه‌ای از این عنوان لیک شده است. در ادامه‌ی خبر همراه کد۹۸ باشید.

عنوان تازه معرفی‌ شده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی رسپاون (Respawn) برای نجات سری بازی Star Wars در نسل هشتم است که در تاریخ نا معلومی توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای پلتفرم‌های گوناگون عرضه خواهد شد. تفاوت عمده‌ی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order این است که این بازی بر خلاف عناوین عرضه شده از سری Star Wars در نسل هشتم، یک عنوان خطی و داستان محور خواهد بود که به احتمال زیاد دارای یک گیم‌پلی سریع و در سبک هک اند اسلش است. Star Wars Jedi: Fallen Order عنوانی است که قدم‌های زیادی از سنت‌های همیشگی شرکت الکترونیک آرتس فاصله دارد و  همین می‌تواند نوید یک بازی خوب از مجموعه‌ی Star Wars را به طرفداران بدهد.

هم اکنون یک پوستر جدید به روشی غیر متعارف از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفته است و به نحوی لیک شده است. امروز، آمازون یک تی‌شرت جدید از سری Star Wars را برای فروش در فروشگاه خود قرار داده است. کاربران با خرید این محصول علاوه بر دریافت تی‌شرت یک پوستر جدید را از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Orderبه دست خواهند آورد.  این تی‌شرت به طور رسمی تنها در فروشگاه آمازون به فروش می‌رسد و این نشان دهنده‌ی صحت و اعتبار پوستر لیک شده است. پس از اشتباه فروشگاه آمازون، تی‌شرت نام برده شده به سرعت از فروشگاه حذف شد، ولی همچنان پوستر لیک شده در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید آن را در پایین مشاهده کنید.

با توجه به آنچه می‌توان از داخل پستر مشاهده کرد، فردی همراه با سلاح خود و یک ربات که نقش چراغ را دارد بر بالای سخره قرار گرفته است. طبق گفته‌ی رسپاون، عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order دارای شخصیت اصلی خودش است و بازی‌بازان قرار نیست همچون نسخه‌های قبلی یک شخصیت اصلی دلخواه را ایجاد کنند. در نتیجه می‌توان گفت که فرد ذکر شده در پستر همان شخصیت اصلی بازی است که هنوز هیچ اطلاعاتی نسبت به آن به بیرون درز نکرده.

به احتمال زیاد پس از معرفی نهایی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order به طور کامل، تی‌شرت‌های حذف شده از فروشگاه آمازون دوباره به لیست فروشگاه اضافه خواهند شد و کاربران دوباره می‌توانند آن‌ها را به سبد خرید خود اضافه کنند. هنوز هیچ اطلاعات کاملی از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order به اشتراک گذاشته نشده اما شرکت الکترونیک آرتس از طرفداران می‌خواهد که تا همایش E3 2019 و کنفرانس خبری این شرکت، صبر پیشه کنند.

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. امیدواریم با عرضه‌ی این عنوان، نفرینی که چند سال است گریبان گیر مجموعه بازی ‌Star Wars شده، از بین برود و همواره شاید یک بازی با کیفیت استاندارد و در حد و اندازه‌ی این مجموعه باشیم.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :