کپکام با تریلرهایی از Devil may Cry، داستان این سری را بازگو می‌کند

امروز در طی مراسمی، شرکت کپکام تریلرهای جدید و جذابی از بازی Devil May Cry 5 منتشر کرده است. برای مشاهده‌ و دریافت این ویدئوها و البته اطلاعات بیشتر، با کد ۹۸ همراه باشید.

سری Devil May Cry یکی از باسابقه‌ترین و محبوب‌ترین عناوین صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. کم‌تر کسی پیدا می‌شود که با نیمه شیطان، نیمه فرشته‌ی این صنعت آشنایی نداشته باشد. دانته (Dante) به عنوان یکی از برترین شخصیت‌های کل تاریخ بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. کت چرم قرمز، موهای لخت و سفید، طعنه‌های جذاب در بحرانی‌ترین لحظات مبارزه، قدرت بسیار بالا، شمشیر مخصوص و البته دو کلتی که همیشه همراه دانته هستند، از ویژگی‌های بارز این شخصیت است.

اگر از طرفداران قدیمی این سری هستید و علاقه دارید تا تجدید خاطره‌ای با داستان و وقایع مهم این سری کنید، کپکام کاملا به فکر شما بوده است. اگر نیز جزو کسانی هستید که برای اولین بار و به واسطه‌ی بازی Devil May Cry 5 می‌خواهید وارد داستان این سری بشوید، دوباره باید به سراغ همین ویدئو بیایید. کپکام امروز تریلری منتشر کرده که داستان و وقایع مهم کل تاریخ این سری را در ۶ دقیقه خلاصه کرده است. این ویدئو در عین حال که می‌تواند نوستالژی باشد و خاطرات بسیاری را برای بازی‌بازان زنده کند، می‌تواند دروازه‌ای بسیار مناسب برای ورود بازیکنان جدید به حیطه‌ی داستانی این سری باشد. شما می‌توانید ویدئوی مذکور را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

تریلر دیگری نیز منتشر شده  که در آن شاهد گیم‌پلی دمویی هستیم که قرار است از فردا در دسترس عموم قرار گیرد. شما این تریلر را می‌توانید در قسمت زیر تماشا کنید.

دانلود ویدئو 

بازی Devil May Cry 5 در ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۷ مصادف با ۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در رابطه با این بازی، شما می‌توانید مقاله‌ی مربوط به آن تحت عنوان شیطان، گریان باز میگردد | نگاهی به بازی Devil May Cry 5 که به قلم مصطفی زاهدی است را مطالعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :