کریس اولان: Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی داستان محور است + تاریخ انتشار احتمالی

دیگر زمان زیادی تا رونمایی رسمی از بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order باقی نمانده است، اما ما به تازگی اخبار جدیدی را از جدیدترین ساخته‌ی ریسپاون (Respawn) دریافت کرده‌ایم.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت VG247، آقای کریس اولان (Chris Avellone) که وظیفه‌ی نوشتن بخشی از داستان Star Wars Jedi: Fallen Order را برعهده داشته است، تایید کرد که ساخته‌ی ریسپاون یک تجربه‌ی داستان محور خواهد بود.

داستان برای ریسپاون خیلی مهم بود. فکر می‌کنم آن‌ها همین حالا هم به خوبی لایه‌های متفاوت داستانی را در بازی‌های خود وارد می‌کنند اما به عقیده‌ی آن‌ها، داستان باید بخش مهمی از یک بازی Star Wars باشد. این یکی از دلایلی است که من ریسپاون را دوست دارم؛ چراکه وقتی این استودیو تصمیم بگیرد که می‌خواهد چنین چیزی را بسازد، می‌داند که چه مواردی اهمیت بیشتری دارند.

همان‌طور که می‌دانید، Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی سوم شخص اکشن ماجراجویی است که کاملاً به صورت تک‌نفره طراحی شده و توسط موتور آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) توسعه یافته است. با توجه به موارد ذکر شده، به نظر می‌رسد که ریسپاون قصد دارد تجربه‌ای را ارائه دهد که طرفداران سال‌ها منتظر آن بوده‌اند.

البته نکته‌ی جالب دیگر این است که ظاهراً شعبه‌ی ایتالیای آمازون تاریخ انتشار این بازی را فاش کرده است. طبق وب‌سایت این فروشگاه، Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاوه بر تاریخ عرضه، شاهد برخی جزئیات ریز دیگر نظیر بازی در نقش یک Padawan Jedi، دوئل با Lightsaber و «رها کردن قدرت‌های Force» نیز هستیم.

شما می‌توانید تصویر صفحه‌ی بازی در فروشگاه آمازون را در ادامه مشاهده کنید.مراسم رونمایی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ساعت ۲۳ امشب به وقت تهران آغاز خواهد شد. مثل همیشه، شما می‌توانید با دنبال کردن وب‌سایت کد۹۸، از تمام اخبار مربوط به این رویداد باخبر شوید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید مراسم مذکور را به صورت زنده از این‌جا مشاهده کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :