نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Dying: Reborn با داستانی جدید عرضه خواهد شد

بازی Dying: Reborn، ساخت استودیوی نککام اینترتینمنت (Nekcome Entertainment) با همکاری ناشر این عنوان یعنی استودیوی کوکونات آیلند (Coconut Island)، مدتی است که در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است اما در این میان، همچنان دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ از تجربه‌ی بازی Dying: Reborn محروم هستند. خبر خوب این است که زمانی تا انتشار بازی برای کنسول شرکت نینتندو نمانده است. با ما در ادامه همراه باشید.

نسخه‌‌ی اورجینال بازی Dying: Reborn، شامل شش قسمت است که داستان فردی که به یک سری امتحان و چالش‌ها مواجه شده را روایت می‌کند. شما با در دست گرفتن کنترل شخصیت اصلی بازی، بر چالش‌هایی را که فردی مرموز برای شما به عنوان یک تنبیه ایجاد می‌کند غلبه خواهید کرد. حال طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Dying: Reborn قرار است تا با داستانی جدید به استقبال طرفداران و کاربران بیاید. نکته‌‌ی قابل ذکر این است که داستان جدید تعبیه شده، اشاره‌هایی به موضوعات و اتفاقات گذشته خواهد کرد.

داستان جدید برروی شخصیت متیو (Mathew) که در همان سال ۲۰۱۷ معرفی شد متمرکز شده است. این فرد به روستای بچگی خود یعنی هاربر (Harbor) بر میگردد تا خواهر گمشته‌اش را پیدا کند. متیو در آخر طی اتفاقاتی ناگهانی بی‌هوش می‌شود و پس از بیداری شدن، خود را در زندانی اتاق مانند می‌یابد. شخصیت مرموزی که این پازل‌ها و مشکلات را بر سر راه متیو می‌گذرد، ظاهری عجیب با کلاهی ماهی شکل دارد که صدای آن برای شخصیت اصلی بازی یعنی متیو آشنا به نظر می‌رسد اما متاسفانه او هر چقدر که فکر می‌کند فرد مورد نظر را به یاد نمی‌آورد.

اخیرا تریلری از بازی Dying: Reborn منتشر شده که در آن شاهد شخصیت عجیب و غریب بازی که چالش‌هایی را ایجاد می‌کند هستیم. شما باید با حل پازل‌های بازی از اتاق‌ها فرار کنید و جان خود را نجات دهید. در این ویدئو عناوین دیگر مثل نقاشی‌های کودکانه، لکه‌های خون برروی دیوار، میزهای آزمایشگاهی و دیگر وسایل دیده می‌شوند که تا حدی برروی ترس بازی‌باز تاثیر خواهند داشت.

بازی ترسناک Dying: Reborn هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. طبق اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی تیم سازنده، نسخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان مدتی بعد در تاریخ پنجشنبه ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۷ مصادف با ۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد. اگر جزو کسانی هستید که بی‌صبرانه منتظر ارائه‌ی این نسخه هستند، از همین امروز می‌توانید بازی Dying: Reborn را برای کنسول نینتندو سوئیچ خود از طریق وب‌سایت‌های مربوطه پیش‌خرید کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰PSource link

این خبر را به اشتراک بگذارید :