نسخه‌ی فیزیکی بازی The Outer Worlds امسال منتشر خواهد شد

اخیرا استودیوی آبسیدن اینترتیمنت (Obsidian Entertainment) از انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی The Outer Worlds خبر داده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و قیمت این نسخه در ادامه با ما همراه باشید.

The Outer Worlds از سری عناوین نقش‌آفرینی در سبک شوتر است که در مراسم TGA 2018 توسط آبسیدین اینترتیمنت معرفی شد. این استودیو در ادامه با هدف جذب بیشتر طرفداران اقدام به انتشار یک تریلر ۱۵ دقیقه‌ای کرد که تا حدود زیادی هم در این کار موفق بود چرا که عقیده‌ی بسیاری از بازی‌بازان این است که به‌زودی با عنوانی خاص و مهیج مواجه خواهند شد. سازندگان نیز برای داستان و شخصیت پردازی این عنوان تلاش بسیاری داشته‌اند که قطعا به محبوبیت آن اضافه خواهد کرد. این تریلر و جزئیات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

حال در خبری جدید آگاه شدیم که علاوه‌بر نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان، نسخه‌ی فیزیکی نیز با قیمت ۶۰ دلار در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

بازی The Outer Worlds امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :