نسخه‌ی بتای Anthem بیش از ۴۴ میلیون ساعت توسط بازی‌بازان تجربه شد

تا چند روز دیگر شاهد عرضه‌ی رسمی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی خواهیم بود که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی آن هستند. همان‌طور که می‌دانید، نسخه‌ی بتای بازی Anthem برای مدتی در دسترس  طرفداران قرار گرفت و حالا دیگر باید تا انتشار نسخه‌ی اصلی صبر کنیم. در همین راستا، استودیوی بایوور (BioWare) اطلاعاتی را از نسخه‌ی بتای این بازی ارائه کرده است.

نسخه‌ی بتای بازی Anthem منتشر شد و بسیاری از بازی‌بازان و هواداران شروع به تجربه‌ی این عنوان کردند. کاربران زیادی از بازی تعریف می‌کردند و نکات مثبتی را در بازی می‌دیدند. اما به هر حال افرادی نیز وجود داشتند که ایرادات و مشکلات زیادی را همچنان گزارش می‌کردند. با همه‌ی این گفته‌ها، استودیوی بازی‌سازی بایوور قصد دارد نسخه‌ی بی‌نقص و ممتازی را در چند روز آینده منتشر کند تا رضایت اکثر هواداران و بازی‌بازان را به دست آورد. طبق اخبار و گزارش‌هایی که در دسترس قرار گرفت، استودیوی بایوور اعلام کرده است که نسخه‌ی بتای Anthem، ببیش از ۴۴ میلیون ساعت توسط کاربران تجربه شد. این مدت زمان ثبت شده، نشانی از موفقیت بی حد و حصر استودیوی توسعه‌دهنده و تیم سازنده در جلب توجه‌ی بازی‌بازان بوده است.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) انتظار عملکرد بی‌نظیری از بازی Anthem دارد و به نظر می‌رسد، قصد دارند نزدیک به ۵ الی ۶ میلیون نسخه را تا انتهای اسفند ماه سال جاری در سراسر جهان توزیع کنند. حال باید منتظر ماند و دید، بازی منحصر به فرد Anthem با فضا و پوشش‌های خاص خود، چه رویدادها و اتفاق‌هایی را برای بازی‌بازان و هواداران در نظر گرفته است و آیا، موفق به جلب توجه‌ی افراد خواهد شد یا خیر.

اگر موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی نشده‌اید، تنها باید منتظر بمانید تا نسخه‌ی نهایی بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. بی‌شک تجربه‌ای بی‌نظیر از مبارزات سهمگین و درگیری‌های خیره‌کننده در انتظار کاربران و هواداران خواهد بود. در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، در این صفحه‌ی وب‌سایت به مطالعه‌ی پیش نمایش کد ۹۸ با عنوان «بقا یعنی همه چیز | پیش نمایش بازی Anthem» به قلم مصطفی زاهدی بپردازید. در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مصاحبه با سازندگان این عنوان نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم، تریلر زمان عرضه‌ی بازی Anthem که چند روز پیش از سوی استودیوی بایوور در دسترس قرار گرفت را نیز، از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت کد ۹۸ مشاهده و دریافت کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :