ناشر و توسعه‌دهنده‌ی Stardew Valley از یکدیگر جدا شدند

توسعه‌دهنده‌ی بازی موفق Stardew Valley، آقای Eric Barone اعلام کرده است که از ناشر بازی یعنی شرکت Chucklefish جدا شده است.

آقای Barone در وب‌سایت رسمی بازی اعلام کرده است که وظیفه‌ی انتشار بازی برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و ایکس‌باکس وان را شخصا به عهده گرفته است. شرکت Chucklefish همچنان مسئول انتشار بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند خواهد بود. آقای Barone مطلب زیر را در وب‌سایت خود منتشر کرده است.

زمانی که بازی برای اولین بار منتشر شد، من در صنعت بازی‌های ویدئویی شخصی کاملا بی‌تجربه بودم. شرکت Chucklefish به عنوان ناشر بازی، برروی توزیع و فروش بازی، پورت آن برروی پلتفرم‌ها و کنسول‌های مختلف و ترجمه‌ی بازی به زبان‌های مختلف برروی کار من نظارت داشت. آن‌ها یک سایت مربوط به اطلاعات بازی راه‌اندازی کرده و به من در طراحی مجدد وب‌سایت بازی کمک کردند که بسیار مفید بود. Tom Coxon در زمینه‌ی اضافه کردن کدهای بخش چندنفره به بازی کار فوق‌العاده‌ای انجام داد.

با این حال من به شرایطی رسیده‌ام که آماده‌ی حرکت به مرحله‌ی بعدی هستم. من فکر می‌کنم انتشار بازی‌ها به صورت مستقل، آرزوی هر توسعه‌دهنده‌ی مستقل است. من بابت رسیدن به این مرحله بسیار خوشحال هستم.

با توجه به مطلب منتشر شده توسط آقای Barone، جدایی ایشان از شرکت Chucklefish کاملا دوستانه بوده و مشکلی در این میان به وجود نیامده است. شرکت انگلیسی Chucklefish نیز مطلب زیر را در ارتباط با این موضوع منتشر کرده است.

ما به این موضوع که بخشی از داستان بازی Stardew Valley بودیم افتخار کرده و برای آقای Barone در آینده آرزوی موفقیت می‌کنیم. ما به همکاری نزدیک با یکدیگر ادامه خواهیم داد و نسبت به ادامه‌ی انتشار بازی برروی برخی پلتفرم‌ها بسیار هیجان‌زده هستیم. قابلیت چندنفره برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ و نسخه‌ی جدید بازی برروی گوشی‌های هوشمند که همه‌ی شما بی‌صبرانه منتظر آن هستید، به زودی عرضه خواهد شد.

بازی Stardew Valley برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ویتا، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، IOS و نینتندو سوییچ در دسترس است. نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های اندرویدی در آینده‌ی نزدیک عرضه خواهد شد.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :