نارضایتی بازی‌بازان از برخی تغییرات به‌روزرسانی جدید Anthem

همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز گذشته به‌روزرسانی جدیدی برای بازی تیراندازی Anthem منتشر شد که مشکلات و باگ‌های زیادی از این عنوان را برطرف و تغییراتی را در بازی اعمال کرد. با این حال، به‌نظر می‌رسد که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران از بعضی از تغییرات این به‌روزرسانی خوشحال نشده و بسیار ناخشنود هستند.

بازی تیراندازی سوم شخص Anthem، مدتی است که در دسترس بازی‌بازان و هواداران قرار گرفته و با فضا و محیط منحصر به فرد خود، افراد زیادی را جذب کرده است. همان‌طور که در جریان هستید، پس از عرضه‌ی رسمی این بازی استودیوی بایوور (BioWare)، اخبار و گزارش‌های متعددی از مشکلات و باگ‌های مختلف آن منتشر شد. با این حال، استودیوی بازی‌سازی بایوور، با تمام تلاش به‌روزرسانی و بهینه‌سازهای متنوعی را برای Anthem منتشر کرد تا حداقل برخی از ایرادات این عنوان استثنایی را برطرف کند. پس از در دسترس قرار گرفتن بازی Anthem، بسیاری از افراد و بازی‌بازان نسبت به عملکرد و گیم‌پلی بازی انتقاد کردند و انتظارات بیشتری را از این عنوان تیراندازی داشتند. با این حال افراد زیادی هم وجود دارند که از تجربه‌ی Anthem نهایت لذت را برده و شروع به تجربه‌ی یک نبرد و درگیری در فضایی جدید کردند.

یکی از موارد و موضوعاتی که بازی Anthem را نسبت به دیگر بازی‌های تیراندازی خاص می‌کند، سیستم پرواز موجود در بازی است که به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط بازی پرواز کرده و در حین انجام این کار، به تیراندازی و شلیک کردن به دشمنان بپردازید. البته بعضی از بازی‌بازان این سیستم پرواز را بی‌فایده و بی‌استفاده دانسته و از عملکرد ضعیف آن حکایت می‌کنند. در حالی که یکی از نکات هیجان‌‌انگیز و جذاب برای بسیاری از بازی‌بازان و کاربران، همین پرواز کردن در محیط بازی است.

طی چند روز گذشته، به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Anthem در دسترس قرار گرفت تا برخی از ایرادات و باگ‌های گزارش شده را برطرف کند. در همین راستا، تغییراتی توسط این به‌روزرسانی برروی بازی اعمال شد تا تجربه‌ای بهتر و بی‌نظیرتر در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار گیرد. اگر در جریان باشید، می‌دانید که در میان همه‌ی این باگ‌ها، بازی‌بازان از باگی که باعث افزایش لوت در بازی شده بود بسیار راضی بودند و علاقه‌ای به تغییر این عنوان در بازی را نداشتند. متاسفانه بسیاری از بازی‌بازان پس از دریافت بهینه‌ساز جدید ۱٫۰٫۳ با اتفاقی که دوست نداشتند روبه‌رو شدند. شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) طی پیامی در توییتر اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید منتشر شده، به افزایش پایداری و بهبود بازی می‌پردازد. علاوه بر این، طی پیام‌های مختلفی، جزئیات به‌روزرسانی ۱٫۰٫۳ نیز در دسترس قرار گرفت که در میان اطلاعات ارائه شده، به موضوع لوت‌های بازی اشاره نشده بود.

طبق پیام‌هایی که از سوی کاربران منتشر می‌شد، بسیاری از افراد از موضوع افزایش پیدا کردن لوت‌های درون بازی رضایت داشتند و از استودیوی بایوور خواسته بودند تا این قسمت از بازی Anthem را تغییر ندهد. اما متاسفانه مشخص شد که بازی‌بازان با نصب به‌روزرسانی ۱٫۰٫۳، دوباره مقدار لوت‌های موجود در محیط بازی را به همان سطح اولیه‌ی خود کاهش داده‌اند. این موضوع باعث ناراحتی و ناخشنودی طرفداران و بازی‌بازان زیادی شد. بازی Anthem هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در پایان شما می‌توانید لیست نمرات بازی به همراه جزئیات نقدهای آن را از طریق این لینک مشاهده و دریافت کنید. همچنین اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی تیراندازی سوم شخص هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی انجام شده توسط وب‌سایت کد ۹۸ تحت عنوان «سرود ناتمام | نقد و بررسی بازی Anthem» به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید.

در نهایت نیز اگر از شکارچیان تروفی محسوب می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به این صفحه‌ی وب‌سایت، لیست تروفی‌های بازی Anthem را مطالعه کنید و از همین الان، خود را برای دریافت تروفی پلاتینیوم بازی آماده کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :