موسیقی‌ متن دو عنوان Pokemon: Let’s Go Pikachu و Pokemon: Let’s Go Evee منتشر شد

همان‌طور که می‌دانید دو عنوان Pokemon: Let’s Go Pikachu و Pokemon: Let’s Go Evee جدیدترین نسخه‌های سری بازی‌های Pokemon هستند که از نسخه‌ی قبلی خود یعنی Pokemon Yellow الهام گرفته‌اند. این عنوان اولین نسخه از این سری بازی بود که در سال ۱۳۷۷ (۱۹۹۸ میلادی) ساخته شد. حال اگر از طرفداران این نوع بازی هستید؛ این خبر برای شما به طور قطع جالب و مهیج خواهد بود؛ پس ما در ادامه همراه باشید.

این نسخه‌های سری بازی‌ Pokemon، هر کدام دارای موسیقی و آهنگ‌هایی خاطره‌انگیز هستند که هر کاربری با یک بار تجربه‌ی این عنوان‌ها، به این موسیقی‌ها علاقه‌مند می‌شود. حال استودیوی سازنده‌ی این عنوان، با جمع‌آوری یک مجموعه از آهنگ‌ها و صدا‌های ممتاز و برتر این سری بازی به استقبال طرفداران خود آمده است.

استودیوی گیم فریک (Game Freak) در مجموع تعداد ۱۲۲ قطعه صدا و آهنگ از دو نسخه‌ی Pokemon: Let’s Go Pikachu و Pokemon: Let’s Go Evee خارج کرده و در یک مجموعه در وب‌سایت رسمی آیتونز (iTunes) در اختیار طرفداران این عناوین قرار داده و قیمت این مجموعه را ۹.۹۹ دلار اعلام کرده است. بعضی از قطعات با نام‌های بتل (Battle)، ویریدین فارست (Viridian Forest) شناخته می‌شوند که هر کدام محتوی ۳ دقیقه موسیقی هستند‌. در حالی که بعضی از قطعات مثل پوکمون هیلد (Pokemon Healed) و پیک آپ آیتم (Pick Up Item) تنها به مدت چند ثانیه اجرا می‌شوند. شما هم‌اکنون می‌توانید از طریق وب‌سایت آیتونز این مجموعه را دریافت کنید.

بازی‌های Pokemon: Let’s Go Pikachu و Let’s Go Evee در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۷ (۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ منتشر شدند. این عناوین به‌طور قابل ملاحظه‌ای از اولین نسخه‌ی سری بازی‌های Pokemon پیشی گرفته؛ به‌طوری که فضا‌ها و محیط‌های بازی به شدت توسعه و بهبود پیدا کرده‌اند. اگر از طرفداران این سری بازی‌های محبوب هستید، می‌توانید تمامی پوکمون‌هایی که در طی بازی در نسخه‌ی Pokemon Go دریافت کرده‌اید را به هر یک از دو عنوان Let’s Go Pikachu یا Let’s Go Evee در کنسول نینتندو سوئیچ منتقل کنید.

انتشار این دو عنوان جدید استودیوی گیم فریک، یکی از موفقیت‌های بزرگ این تیم سازنده به حساب می‌آیند. دو عنوان Pokemon: Let’s Go Pikachu و Pokemon: Let’s Go Evee پس از انتشار خود در آبان ماه امسال، موفق شدند تا در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود، به فروش ۳ میلیون نسخه‌ای دست پیدا کنند که این مقدار استقبال، بیشترین فروش را در کل سری بازی‌های Pokemon را رغم زد. این عنوان را می‌توان برای شرکت نینتندو نیز موفقیت و سربلندی بزرگی به حساب آورد. علاوه بر این موارد، این دو بازی از زمان عرضه‌ی خود، در طی هفته‌ی شکرگزاری به تعداد ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه در ایالات متحده‌ی آمریکا به فروش رسیدند.

اخیرا نیز در مصاحبه‌ای که با مدیر تیم سازنده‌ی سری بازی‌های Pokemon انجام شد؛ آقای جونیچی ماسودا (Junichi Masuda) اعلام کرد که دو نسخه‌ی Pokemon: Let’s Go Pikachu و Pokemon: Let’s Go Evee در واقع همان راه و مسیر گذشته را ادامه می‌دهند و از ریشه‌ی سری بازی‌های Pokemon خارج نخواهند شد. او هم‌چنین بیان کرد که بازی Pokemon Go، می‌تواند در ساخت عناوین بعدی این سری بازی پرطرفدار نقش به سزایی را ایفا کند.

در ضمن دو بازی Pokemon: Let’s Go Pikachu و Pokemon: Let’s Go Evee هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ در دسترس قرار دارند. پس اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی‌های Pokemon هستید، همین الان این بازی را از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت نینتندو دریافت کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :