مورد انتظارترین بازی‌های ژاپنی از دید فامیتسو | صدرنشینی به سبک فانتزی

این هفته بازی Final Fantasy 7 Remake توانست جایگاه نخست را در جدول مورد انتظارترین بازی‌های مجله‌ی فامیتسو (Famitsu) به خود اختصاص دهد. برای اطلاع از جزئیات خبر با کد۹۸ همراه باشید. 

هفته‌ی پیش بازی Kingdom Hearts 3 با اقتدار تمام و با اختلاف حدود ۵۰ رای توانسته بود در صدر مورد انتظارترین بازی‌های مجله‌ی فامیتسو قرار بگیرد. ولی این هفته شاهد بازگشت بازی  Final Fantasy 7 Remake به جایگاه اول هستیم و عنوان Kingdom Hearts 3 به سکوی دوم این جدول منتقل شده است. رقابت بین دو بازی Resident Evil 2 و Persona Q2 همچنان ادامه دارد. برخلاف هفته‌ی پیش که بازی Persona Q2 در رتبه‌ی پنجم بود، این هفته با کنار زدن عنوان Resident Evil 2 به جایگاه چهارم رسیده است. از طرفی دیگر همانند رقابت بین دو رتبه‌ی اول که بسیار حساس و در حد ۱۷ رای است، در رقابت بین Resident Evil 2 و Persona Q2 شاهد اختلاف ۶ رایی هستیم که حتی از صدر جدول هم حساس‌تر و نزدیک‌تر است. بازی Super Smash Bros. Ultimate همچنان مانند هفته‌ی پیش در جایگاه سوم قرار دارد و با اختلاف قابل توجهی نسبت به عناوین قبل و بعد خود دارای یک امنیت نسبی است. بازی Dragon Quest Builders 2 هم تغییری از نظر رتبه نسبت به هفته‌ی گذشته ندارد ولی باید اعلام کرد که تعداد رای‌های مربوط به این بازی حدود ۴۰ عدد افزایش یافته‌اند.

بازی God Eater 3 که هفته‌ی پیش با پسرفت مواجه شده بود، این هفته برای جبران بازگشته و با افزایش ۱۱۰ تایی رای‌ها، از جایگاه نهم به هفتم منتقل شده است. بازی Judge Eyes اما با پسرفت روبرو بوده و با یک پله سقوط از جایگاه هفتم به رتبه‌ی هشتم جابجا شده است. عنوان Ace Combat 7 ورودی جدید این هفته محسوب می‌شود. در هفته‌ی پیش اصلا خبری از این بازی نبود ولی اکنون این عنوان با حدود ۳۰۰ رای و با اختلاف بسیار کمی از بازی Devil May Cry 5 در رتبه‌ی نهم قرار دارد. همان‌طور که ذکر شد، بازی Devil May Cry 5 نیز تقریبا با همان تعداد رای‌های هفته‌ی پیش جایگاه دهم را برای خود حفظ کرده است.

لیست جدول ۱۰ بازی مورد انتظار از نظر مجله‌ی فامیتسو 

نام بازی رتبه‌ی این هفته رتبه‌ی هفته‌ی پیش
Final Fantasy 7 Remake ۱ ۲
Kingdom Hearts 3 ۲ ۱
Super Smash Bros. Ultimate ۳ ۳
Persona Q2 ۴ ۵
Resident Evil 2 ۵ ۴
Dragon Quest Builders 2 ۶ ۶
God Eater 3 ۷ ۹
Judge Eyes ۸ ۷
Ace Combat 7 ۹
Devil May Cry 5 ۱۰ ۱۰Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :