مبارزات PvP «بزودی» برای بازی Pokemon GO در دسترس قرار خواهند گرفت

بازی Pokemon GO در اصل در سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شد و تمرکز و هسته‌یِ اصلی آن برروی سه بخش بود: گیرانداختن پوکمون‌ها، تجارت و مبادلات پوکمون‌ها و مبارزه با پوکمون‌ها. مبادلات و تجارت، اوایل سال جاری به این بازی افزوده شد و در آن زمان، سازندگان خبر از اضافه شدن مبارزات PvP Pokemonها دادند.

در حال حاضر، استودیوی نیانتیک (Niantic)، رسماً تائید کرد که این سبک مبارزات، «بزودی» به این بازی اضافه خواهند شد تا به وعده‌های طولانی‌مدت خود عمل کند. از طریق توییتی که توسط حساب کاربری رسمی بازی Pokemon GO در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده، اعلام شده است که مبارزات PvP «بزودی» به بازی Pokemon GO اضافه خواهند شد. با این حال، زمان مشخصی برای اضافه شدن این دست مبارزات به بازی مورد بحث مشخص و اعلام نشده است. انتظار می‌رود که تا پایان سال جاری میلادی، شاهد افزوده شدن این مبارزات بازی باشیم. توییت مورد بحث را می‌توانید از زیر مشاهده کنید:

آماده شوید… Trainer Battles بزودی به بازی Pokemon GO خواهند آمد!

ــ Pokemon GO (@PokemonGoApp) 30 نوامبر ۲۰۱۸

ادامه پشتیبانی از بازی Pokemon GO و انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد برای آن، منجر به تجدید حیات این بازی می‌شود که جزو محبوب‌ترین بازی‌های سال‌های اخیر شناخته می‌شود که توانسته درآمد هنگفتی برای سازندگانش به ارمغان آورد. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده نیز شاهد انتشار به‌روزرسانی‌ها و محتویات تازه برای این بازی باشیم.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :