فضای مورد نیاز Sekiro: Shadow Die Twice بر روی ایکس‌باکس وان مشخص شد

به زودی شاهد عرضه‌ی عنوان Sekiro: Shadow Die Twice خواهیم بود. عنوانی نقش آفرینی که قطعا بازی‌بازان را به چالش خواهد کشید. هم اکنون فضای مورد نیاز برای نصب این عنوان بر روی ایکس‌باکس وان مشخص شده است. با ادامه‌ی خبر همراه کد۹۸ باشید.

عنوان نقش آفرینی Sekiro: Shadow Die Twice، ساخته‌ی جدید استودیوی فرام سافت‌ور (From Software) نزدیک به ده روز دیگر به بازار عرضه خواهد شد. طبق تریلرهای منتشر شده از این عنوان و همچنین اشاره به عناوین قبلی استودیوی فرام سافت‌ور، انتظار می‌رفت که شاهد یک بازی نسبتا حجیم بر روی پلتفرم شخصی خود باشیم. اما سازندگان این عنوان امروز، رسما اعلام کردند که بازی Sekiro: Shadow Die Twice برای نصب بر کنسول ایکس‌باکس وان، تنها به ۱۳ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. این در حالی است که عناوین دیگر از جمله Division 2، تقریبا به ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی برای نصب بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیاز دارد. شاید به نظر برسد که عنوان Sekiro: Shadow Die Twice از فضای مورد نیاز بسیار کمتری نسبت به دیگر عناوین نیاز داشته باشد و از استاندارهای نیمه‌ی دوم نسل هشتم به دور باشد اما قابل ذکر است که کیفیت یک عنوان به مقدار فضای مورد نیاز آن هیچ ربطی ندارد.

فضای مورد نیاز عنوان Sekiro: Shadow Die Twice در حال حاضر، در صفحه‌ی رسمی این عنوان در فروشگاه مایکروسافت، ۱۲٫۸ گیگابایت ثبت شده است. این یعنی کاربران نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Sekiro: Shadow Die Twice برای نصب و اجرای این عنوان نیاز به حذف دیگر بازی‌های کنسول خود ندارند.

این بدین معنا نیست که فضای مورد نیاز Sekiro: Shadow Die Twice بر روی دو پلتفرم دیگر پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی با فضای مورد نیاز بر ایکس‌باکس وان یکسان باشد. در واقع، در صفحه‌ی استیم Sekiro: Shadow Die Twice ذکر شده است که کاربران برای نصب این عنوان بر روی رایانه‌ی شخصی خود، به ۲۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارند. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره‌ی فضای مورد نیاز این عنوان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ به اشتراک گذاشته نشده است.

در آخر شایان ذکر است که فضای مورد نیاز برای نصب عنوان Sekiro: Shadow Die Twice بر روی ایکس‌باکس وان، به احتمال زیاد نهایی نخواهد بود. این احتمال نیز وجود دارد که این بازی همچون عناوین دیگر، از یک به‌روزرسانی نسبتا حجیم، در روز اول انتشار خود برخوردار باشد. با این حال اگر واقعا برای نصب و اجرای این عنوان، تنها نیاز به ۱۳ گیگابایت فضای خالی باشد، این یک عدد نسبتا پایین است و با وجود جهان باز بودن این عنوان، ۱۳ گیگابایت برای نصب، یک رکورد به حساب می‌آید.

عنوان Sekiro: Shadow Die Twice به زودی در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر از جمله افرادی هستید که به عناوین هاردکور علاقه‌ مندید، تجربه‌ی این عنوان را از دست ندهید، چرا که به گفته‌ی فرام سافت‌ور، عنوان Sekiro: Shadow Die Twice، چالش برانگیز ترین ساخته‌ی آنها تا کنون خواهد بود.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :