فضای مورد نیاز بازی Onimusha: Warlords مشخص شد

کمتر از یک ماه تا انتشار بازی محبوب و مورد انتظار Onimusha: Warlords باقی مانده و حال به تازگی فضای مورد نیاز این بازی نیز مشخص شده است. برای نصب این بازی بر‌روی کنسول‌ها، تنها به ۱۰ گیگابایت فضای خالی احتیاج خواهید داشت.

اواخر تابستان امسال، شرکت کپکام (Capcom) رسما اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Onimusha: Warlords را برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه خواهد کرد. این بازی برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ منتشر شد، توانست به موفقیت خوبی از لحاظ فروش دست یافته و نظر بسیاری از منتقدین را نیز به خود جلب کند. نسخه‌ی باز‌سازی شده‌ی Onimusha: Warlords، ماه گذشته در کشور ژاپن عرضه شد و تا اواخر این ماه نیز در دسترس کشورهای غربی قرار خواهد گرفت.

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Onimusha: Warlords، بسیاری از بازی‌بازان نسبت به مسائلی به مانند فضای مورد نیاز برای نصب بازی کنجکاو هستند. در همین رابطه، شرکت مایکروسافت به تازگی بازی Onimusha: Warlords را در وب‌سایت خود لیست کرده و فضای مورد نیاز این بازی را نیز مشخص کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت مایکروسافت، برای نصب بازی Onimusha: Warlords بر‌روی کنسول اکس باکس وان به ۱۰ گیگابایت فضای خالی احتیاج خواهد داشت. اگرچه اطلاعاتی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد این نسخه نیز مشابه نسخه‌ی اکس باکس وان باشد در حالی‌که قطعا فضای مورد نیاز برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ بسیار پایین‌تر خواهد بود.  چندی پیش سیستم مورد نیاز بازی Onimusha: Warlords منتشر شد و هم اکنون می‌دانیم که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز به ۱۶ گیگابایت فضای خالی احتیاج خواهد داشت.

بازی Onimusha Warlord در تاریخ ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی در کشور ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :