فردا به‌روزرسانی جدیدی برای عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 منتشر خواهد شد

نزدیک شش ماه از عرضه‌ی عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 می‌گذرد، طی ماه‌ها سازندگان همواره به‌روزرسانی‌های زیادی را برای این عنوان عرضه کرده‌اند. هم اکنون به‌روزرسانی جدیدی، فردا برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

استودیوی ترایک (Treyarch) همواره عناوین زیادی را از مجموعه‌ی Call Of Duty برای هواداران عرضه کرده است. قبل از معرفی عنوان مولتی پلیر Call Of Duty: Black Ops 4، تقریبا همه‌ی افراد انتظار یک نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Call Of Duty: Modern Warfare را داشتند. اما با عرضه‌ی Black Ops 4 افراد زیادی به خاطر بخش‌های مختلف این عنوان از جمله حالت بتل رویال Blackout جذب این عنوان شدند. استودیوی ترایک از جمله سازندگانی است که برای کامل شدن عناوین خود به‌روزرسانی‌های گوناگونی را منتشر می‌کند. Call Of Duty: Black Ops 4 نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ چرا که ترایک پس از عرضه‌ی این عنوان، همراه با به‌روزرسانی‌های بهبود عملکرد، محتوای اضافی زیادی را برای بازی خود عرضه می‌کند. امروز ترایک به طور رسمی اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید عنوان اول شخصی Call Of Duty: Black Ops 4، فردا بر روی تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

با نگاه به جزئیات این به‌روزرسانی، در ابتدا شاهد اضافه شدن رویداد Shamrock and Awe هستیم که شامل سلاح‌ها و آیتم‌های جدیدی خواهد بود. این رویداد همواره در برخی نسخه‌های پیشین سری Call Of Duty وجود داشته است، لذا از اضافه شدن و بازگشت آن به Call Of Duty: Black Ops 4، بسیار خوشحال هستیم.

اضافه شدن حالت‌های آب و هوایی جدید در بخش مولتی پلیر از جمله طوفان‌های Contraband، محتوای دیگر این به‌روزرسانی خواهد بود. حدس بر این است که این طوفان‌ها در قسمت ساحلی نقشه رخ خواهد داد. علاوه بر این، حالات جدیدی به بخش MP اضافه خواهد شد که به احتمال زیاد شما را به یاد نسخه‌ی Black Ops 3 از مجموعه‌ی Call Of Duty  می‌اندازد.

و در آخر، محتوای جدیدی که در این به‌روزرسانی به دست کاربران خواهد رسید، یک حالت Hardcore برای ماد Blackout بازی است که افراد زیادی منتظر آن بودند. و همچنین تغییراتی برای نقشه‌ی بتل رویال بازی، که شاید با توجه با به‌روزرسانی بزرگ قبلی ترایک برای Call Of Duty: Black Ops 4 کوچک به نظر برسد اما اضافه شدن آن به بازی خالی از لطف نخواهد بود. فردا منتظر این به‌روزرسانی باشید.

عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با دریافت این عنوان مولتی پلیر، از حالت مختلف و سرگرم کننده‌ی آن همراه با دوستان خود بهره مند شوید.

 

 Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :