عدم حضور Faction Rallies و Trials در فصل جدید Destiny 2 تایید شد

مدیر روابط عمومی استودیوی بانجی با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit تایید کرده است که دو حالت Trials of the Nine و Faction Rallies در فصل Season of The Forge حضور نخواهند داشت.

تنها چند روز دیگر تا انتشار بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید بازی Destiny 2 باقی مانده است. با این حال به نظر می‌رسد شاهد بازگشت دو حالت Trials of the Nine و Faction Rallies که پیش از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Forsaken از بازی حذف شده بودند، نخواهیم بود. مدیر روابط عمومی استودیوی بانجی (Bungie) با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit تایید کرده است که این دو حالت در فصل جدید بازی که با نام Season of the Forge شناخته می‌شود، حضور نخواهند داشت. آقای Cozmo مطلب زیر را در این وب‌سایت منتشر کرده است:

Trials بخشی از معرفی امروز نیست. این حالت در Season of the Forge حضور نخواهد داشت. تیم ما در حال تلاش برای یافتن راهی است تا این بخش‌ را به شکلی به بازی بازگرداند که در حد انتظارات شما باشد. من به محض یافتن پاسخ آن را با شما درمیان خواهم گذاشت.

آقای Cozmo در مطلبی جداگانه عدم حضور بخش Faction Rallies در فصل جاری بازی را نیز تایید کرده است. حال سوال این‌جا است که بازی‌بازان چگونه باید اچیومنت Meet an Emissary From Beyond که به شرکت در بخش Trials نیاز دارد را کسب کنند؟ خوشبختانه به نظر می‌رسد تیم سازنده در حال کار برروی یک راه جدید برای دست‌یابی به این اچیومنت است که هم‌زمان با انتشار بسته‌ی الحاقی Black Armory عرضه خواهد شد.

دو حالت Trials of the Nine و Faction Rallies پیش از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی به دلیل کاهش تعداد هواداران آن‌ها و افزایش اعتراض بازی‌بازان به صورت کامل از بازی حذف شدند. با این وجود استودیوی سازنده هنوز از برنامه‌های خود برای جایگزینی این دو حالت رونمایی نکرده است. بسته‌ی الحاقی Black Armory در تاریخ ۱۳ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۴ دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :