شخصیت Kotal Khan در بازی Mortal Kombat 11 قابل بازی خواهد بود

استودیوی ندررلم (NetherRealm) به تازگی از جدیدترین مبارز بازی مورتال کامبت ۱۱ (Mortal Kombat 11)، یعنی Kotal Khan، رونمایی کرده است.

هفته گذشته پس از توییتی از سوی سازندگان بازی، در رابطه با حضور شخصیت Kotal Khan در بازی مورتال کامبت ۱۱ حدس و گمان‌هایی زده شدند. پیش از این، Kotal Khan را در تریلرهای قبلی این بازی نیز دیده بودیم و بنابراین، معرفی رسمی این شخصیت آنقدرها هم دور از ذهن نبود. اگر با این شخصیت آشنایی ندارید، Kotal Khan از جدیدترین شخصیت‌های سری مورتال کامبت است و اولین حضور رسمی‌اش در نسخه قبلی بازی یعنی مورتال کامبت اکس (Mortal Kombat X) بود.

سازندگان Kotal Khan را شخصیتی جنگجو توصیف می‌کنند. او با قد و قامت بلند و حرکات مرگبارش قادر است تا آسیب‌های جدی به حریفان وارد کرده و با کمک شمشیری که به همراه دارد به سادگی آن‌ها را برش بزند.

ندررلم همچنین تریلری را برای به رخ کشیدن قدرت‌های این شخصیت عرضه کرده است. اما در این تریلر بیشتر شاهد کتک خوردن Kotal Khan از یکی دیگر از شخصیت‌های بازی به نام Jacqui Briggs هستیم. نا گفته نماند که این اولین باری است که حرکات Jacqui Briggs را پس تایید حضورش در مورتال کامبت ۱۱ می‌بینیم.

بازی مورتال کامبت ۱۱ در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۳ آپریل ۲۰۱۹) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. می‌توانید پیش‌نمایش این عنوان را تحت عنوان «سمفونی استخوان‌های شکسته» به قلم آریا مقدم در کد۹۸ بخوانید.

در ادامه شما را به تماشای تریلر منتشر شده دعوت می‌کنم.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰PSource link

این خبر را به اشتراک بگذارید :