شایعه‌: بتل پس بازی Apex Legends تنها ۱۰ دلار خواهد بود

تقریباً یک ماه از تاریخ انتشار بازی عالی Apex Legends می‌گذرد و در همین مدت زمان کوتاه، عنوان جذاب ریسپاون (Respawn) موفق شده است تا با اقتدار در کنار دیگر بازی‌های محبوب بتل رویال قرار بگیرد. حال همان‌طور که می‌دانید، قدم بعدی این استودیو جهت گسترش بیشتر Apex Legends، عرضه‌ی یک بتل پس برای آن است.

این توسعه دهنده قرار است تا بتل پس مذکور را در ماه جاری در دسترس بازی‌بازان قرار دهد. حال به نظر می‌رسد که اولین اطلاعات این بتل پس فاش شده است. به تازگی صفحه‌ی اصلی فروشگاه اورجین به‌روزرسانی شده و اطلاعات جالبی را در اختیار ما قرار داده است.

براساس این صفحه، شما می‌توانید بتل پس بازی را با پرداخت ۹۵۰ عدد Apex Coins، واحد پول درون بازی، خریداری کنید. در حال حاضر، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هر ۱/۰۰۰ Apex Coins را با قیمت ۹/۹۹ دلار می‌فروشد. این یک قیمت منصفانه است؛ اما فراموش نکنید که کیفیت محتویات بتل پس نیز اهمیت دارد.

البته الکترونیک آرتس هنوز در مورد قیمت و محتویات بتل پس Apex Legends صحبت نکرده و ممکن است که صفحه‌ی فروشگاه اورجین به اشتباه به‌روزرسانی شده باشد. به هر حال قطعاً این ناشر به زودی در این مورد اطلاعات جدیدی را به اشتراک خواهد گذاشت. پس تا انتشار اخبار رسمی، این موضوع را به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید.

شما می‌توانید تصویر فروشگاه اورجین را در ادامه مشاهده کنید:

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، پیشنهاد می‌کنیم که نقد و بررسی آقای مصطفی زاهدی را مطالعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :