سازندگان PUBG یک قدم به عقب برمی‌گردند

استودیوی سازنده  بازی Player Unknown’s Battle grounds اعلام کرد که قرار است از سبک بتل رویال کناره‌گیری کند و روی پروژه ویژه‌ای با نام PUBG متمرکز شود.

برندان گرین (Brendan Greene) مسئول طراحی PUBG در توییتر خود نوشت:

درحالیکه من همچنان مدیر پروژه خواهم بود توسعه دهنده این پروژه تاسئوک جانگ (Taeseok Jang) و تیم فوق‌العاده‌اش که به من در سه سال گذشته کمک کردند هستند. آن‌ها برنامه‌های بزرگ و مهمی را برای امسال آماده کرده‌اند و من نمی‌توانم جلوی خودم را بگیرم و به‌زودی این برنامه‌ها را با شما به اشتراک می‌گذارم. من آمستردام را به سئول ترجیح دادم تا بتوانم برروی توسعه بازی‌ها  تحقیق و تمرکز کنم. هدف من از تحقیقات اکتشاف و پیدا کردن تکنولوژی‌ و ابزارهای جدید برای بهبود گیم‌پلی و مواردی اینچنینی این بازی است.

درنتیجه می‌توانیم بگوییم این تحقیقات و سایر موارد ذکر شده در بالا می‌توانند منجر به ساخت یک PUBG کاملا جدید و متفاوت با نسخه حال حاضر بشوند. باتوجه به توضیحات داده شده هنوز آینده این بازی کاملا مشخص نیست.

PUBG اولین بازی رسمی و شناخته شده در سبک بتل رویال به حساب می‌آید. بازی‌های دیگری مانند Fortnite و Apex Legends الهام گرفته شده از این بازی هستند. میدان ساخت بازی‌های بتل رویال اکنون کاملا باز است حتی برخی از استودیوهای سازنده بازی‌های تیراندازی مانند  استودیوی سازنده Call of Duty هم جذب بتل رویال شدند و سعی کردند تا این سبک را با مدل خود وارد بازی‌ هایشان بکنند. در حال حاضر نسخه لایت این بازی برای کامپیوترهای شخصی به همراه نقشه‌های بازسازی شده به صورت رایگان موجود است.

جهت مطالعه تحلیل فنی این بازی اینجا را کلیک کنید.

نظر شما کاربران کد ۹۸ در رابطه با این بازی و به‌طور کلی سبک بتل رویال چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :