دموی بازی Anthem فراتر از انتظارات بایوور عمل کرده است

همان‌طور که می‌دانید تنها چند هفته‌ی دیگر تا انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی Anthem باقی مانده است. بازی‌بازان و طرفداران این عنوان، چندین روز پیش به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی به صورت رایگان پرداختند. حال در این میان، استودیوی بازی‌سازی بایوور (BioWare) و شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) از نتایج نسخه‌ی دمو رضایت داشتند. با ما در ادامه همراه باشید.

برخلاف نسخه‌ی آزمایشی VIP، خوشبختانه نسخه‌ی دموی رایگان بازی Anthem، بدون مشکل خاصی در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفت و هواداران با بخشی از داستان و جزئیات بازی آشنا شدند. شایان ذکر است که کاربران و طرفداران در طی این دو نسخه‌ی آزمایشی بازی Anthem، بیش از ۴۰ میلیون ساعت به تجربه‌ی عنوان ذکر شده پرداختند که این اتفاق، نشانی از موفقیت بی‌نظیر استودیوی بازی‌سازی بایوور در جلب توجه‌ی بازی‌بازان است.

بایوور تاکید کرد که بازی‌بازان در نسخه‌های آزمایشی تنها با بخش کوچکی از دنیای بزرگ Anthem آشنا شده‌اند و هنوز اطلاعات و آیتم‌های بسیاری وجود دارند تا کاربران با آن روبه‌رو شوند. تیم سازنده همچنین اعلام کرد که آن‌ها در حال حاضر در تلاش برای نهایی کردن نسخه‌ی اصلی بازی هستند. طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، به‌روزرسانی‌ها و آیتم‌های نوینی زیادی در نسخه‌ی اصلی Anthem وجود خواهند داشت تا تجربه‌ای بهتر و بی‌نقص‌تر را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دهد.

همان‌طور که می‌دانید، یکی از بخش‌های پرطرفدار بازی Anthem، شخصی‌سازی آن است که خلاقیت و ابتکار بازی‌بازان را به چالش می‌کشد. در همین موضوع، استودیوی بایوور تصاویری را از کار‌ها و اشکال مختلف ایجاد شده توسط کاربران در بخش شخصی‌سازی را منتشر کرده است. برای مشاهده‌ی عکس‌های ذکر شده، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

چندی پیش، یکی از اعضای تیم سازنده اعلام کرد که بازی‌بازان و کاربران در عنوان Anthem شاهد هیچ لوت باکسی نخواهند بود. بسیاری از هواداران از این موضوع تعجب کردند. برای مطالعه‌ی بیشتر حول موضوع ذکر شده، از این صفحه‌ی وب‌سایت دیدن کنید. همان‌طور که در جریان هستید، استودیوی بایوور چند روز پیش اعلام کرد که ساخت و توسعه‌‌ی بازی Anthem، قبل از عرضه‌ی Destiny 2 آغاز شده است. پس می‌توان انتظار عنوانی بی‌نظیر و مهیج را از سوی این استودیوی بازی‌سازی قدرتمند داشت و باید دید که تیم سازنده، چه تصمیماتی را برای روند بازی Anthem خواهد گرفت تا هر چه قدر که امکان دارد، عنوانی بی‌نقص‌تر را در دسترس کاربران قرار دهد. شما می‌توانید این گفته‌ی استودیوی بایوور را با جزئیات بیشتر از طریق این لینک مشاهده کنید.

اگر موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی نشده‌اید، تنها باید منتظر بمانید تا نسخه‌ی نهایی بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. بی‌شک تجربه‌ای بی‌نظیر از مبارزات سهمگین و درگیری‌های خیره‌کننده در انتظار کاربران و هواداران خواهد بود.

در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، در این صفحه‌ی وب‌سایت به مطالعه‌ی پیش نمایش کد ۹۸ با عنوان «بقا یعنی همه چیز | پیش نمایش بازی Anthem» به قلم مصطفی زاهدی بپردازید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :