جید ریموند به شرکت گوگل پیوست

به نظر می‌رسد شرکت گوگل برنامه‌های زیادی برای رویداد GDC 2019 در نظر دارد و حال با استخدام خانم جید ریموند (Jade Raymond) نشان داده است که می‌خواهد نقش خود را در صنعت بازی‌های ویدئویی پررنگ‌تر از گذشته کند.

خانم جید ریموند در جدیدترین پستی که در حساب توییتر خود منتشر کرده است، از پیوستنش به شرکت گوگل خبر داده و قرار است به عنوان معاون در بخش بازی‌های ویدئویی این شرکت مشغول به کار شود. اما در حال حاضر مشخص نیست که شرکت گوگل دقیقا چه نقشی برای او در نظر گرفته است و انتظار می‌رود این مورد تا هفته‌ی آینده و طی رویداد GDC 2019 مشخص شود.

خانم جید ریموند سابقه‌ی حضور در شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) و کار بر روی عناوین ابتدایی سری Assassin’s Creed و همچنین عناوین Splinter Cell: Blacklist و Watch Dogs را در کارنامه‌ی خود دارد. او همچنین در شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز حضور داشته و بر روی چند عنوان از سری Star Wars کار کرده است. اما همانطور که احتمالا می‌دانید، چند ماه پیش بود که خانم جید ریموند خبر جدایی خود از این شرکت را اعلام کرد و از آن زمان نیز خبری از آینده‌ی شغلی خود منتشر نکرده بود. اما حال با نزدیک شدن به رویداد GDC 2019، او خبر از پیوستنش به شرکت گوگل داده است.

پیش از این اخبار زیادی مبنی بر برنامه‌های شرکت گوگل در صنعت بازی‌های رایانه‌ای بود که تنها می‌شد آن‌ها را شایعه دانست. اما حال با پیوستن خانم جید ریموند به شرکت گوگل، می‌توان مطمئن بود که مقامات این شرکت برنامه‌های زیادی برای حضور در صنعت بازی‌های ویدئویی در سر دارند. رویداد GDC 2019 در تاریخ دوشنبه ۲۷ اسنفد ۱۳۹۷ (۱۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برگزار خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید که شرکت گوگل چه برنامه‌هایی را برای این رویداد در نظر گرفته است و آیا از سخت افزار جدید خود رونمایی خواهد کرد یا خیر.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :