جزییات به‌روزرسان جدید Battlefield V منتشر شد

تنها چند روز با انتشار جدیدترین به‌روزرسان بازی Battlefield V با نام Tide of War Chapter 1: Overture فاصله داریم. از این رو استودیوی دایس (Dice) با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit، اطلاعات تازه‌ای از تغییرات و محتوای این به‌روزرسان در اختیار هواداران قرار داده است.

اولین چیزی که در مطلب منتشر شده به آن اشاره شده، Time to Kill و Time to Death است. این دو عبارت به میزان زمانی که شما برای کشتن یا کشته شدن در بازی نیاز دارید، اشاره دارد. براساس مطلب منتشر شده، تیم سازنده در حال حاضر برنامه‌ای برای ایجاد تغییر در این بخش از بازی را ندارد.

به‌روزرسان بعدی بازی Battlefield V با نام Tide of War Chapter 1: Overture تغییری را در TTK و TTD ایجاد نخواهد کرد. با این حال تغییراتی با هدف متعادل کردن سلاح‌های بازی انجام خواهد شد.

همچنین یکی از مواردی که تیم سازنده آن را بررسی کرده، کدهای بخش چندنفره و آنلاین بازی با هدف بهبود Latency و پایداری در این بخش بوده است.

در کنار این دو توضیح کلی، استودیوی سازنده جزییاتی از تغییرات اعمال شده در این به‌روزرسان را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. یکی از تغییرات مهمی که با عرضه‌ی این به‌روزرسان در بازی اعمال می‌شود، کاهش مدت زمان انیمیشن Revive است. این موضوع به بازی‌بازان کمک خواهد کرد تا بتوانند سریع‌تر کنترل شخصیت خود را به دست بگیرند. همچنین دقت و برد سلاح SMG کلاس Medic افزایش یافته است تا این کلاس نیز امکان مقابله و رقابت با دیگر کلاس‌ها در زمان درگیری را داشته باشد.

تقریبا تمامی سلاح‌های موجود در بازی دچار تغییر شده‌اند. از مهم‌ترین این تغییرات می‌توان به کاهش میزان حداکثر آسیب سلاح M1928A1 از ۳۰ به ۲۵ و افزایش برد سلاح Gewehr از ۲۵ متر به ۳۰ متر اشاره کرد. همچنین مدت زمان لازم برای بارگزاری (Reload) و میزان Recoil اکثر سلاح‌ها تغییر کرده و بهینه شده‌اند.

یکی دیگر از امکانات اضافه شده در این به‌روزرسان، قابلیت Apply All برای پوسته‌ی سلاح‌ها در بخش شخصی‌سازی است. همچنین یک Airlift به حساب تمامی کاربرانی که نسخه‌ی Deluxe Edition بازی را خریداری کرده‌اند، اضافه خواهد شد. Airlift شبیه به یک لوت باکس است که به صورت هفتگی و پیش از رسیدن به سطح ۲۰ برای شما ارسال خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود که میزان فروش این بازی در روز عرضه، در مقایسه با نسخه‌ی قبل در بازار بریتانیا ۶۳ درصد کمتر بوده است. باید منتظر ماند و دید آیا به‌روزرسان Tide of War Chapter 1: Overture می‌تواند کیفیت بازی Battlefield V را افزایش دهد و بازی‌بازان بیشتری را به خود جذب کند یا خیر. این به‌روزرسان فردا برروی پلتفرم‌های رایانه‌ای شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. نقد و بررسی این بازی به قلم مهدی رضایی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :