جدیدترین به‌روزرسانی بازی Stardew Valley منتشر شد

چندی پیش جدیدترین به‌روزرسانی بازی Stardew Valley منتشر شد که در کنار رفع برخی از مشکلات فنی و باگ‌های بازی، چندین زبان تازه را نیز به این اثر اضافه خواهد کرد.

بازی Stardew Valley در سال ۲۰۱۶ توسط استودیو بازی‌ سازی کانسرند ایپ (Concerned Ape) منتشر شد و در زمانی که انتظارات زیادی از آن وجود نداشت، این بازی توانست نقدهای بسیار عالی و نمرات تحسین کننده‌ای از منتقدان دریافت کند و به سرعت به یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های شبیه سازی تبدیل شود. در واقع اگر همین حالا بخواهید بهترین بازی شبیه ساز در سبک کشاورزی را دریافت کنید، Stardew Valley بهترین گزینه برای شما خواهد بود. همچنین از زمان انتشار بازی تا حالا و با توجه به افزایش چشم گیر تعداد کاربران، به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلفی به دست بازی‌بازان رسیده که این اثر را بیش از پیش لذت بخش‌ می‌کند.

در جریان جدیدترین اخبار Stardew Valley، به تازگی به‌روزرسانی شماره‌ی ۱٫۳٫۳۶ توسط تیم سازنده‌ی بازی منتشر شده که در مرحله‌ی اول، چندین زبان تازه را به بازی اضافه خواهد کرد. زبان‌های جدید اضافه شده عبارت‌اند از زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی، مجارستانی، کره‌ای و ترکیه‌ای. بدون تردید با اضافه شدن این چند زبان، استقبال کاربران کشورهای مربوطه را شاهد خواهیم بود و آن‌ها می‌توانند به طور دقیق‌تر و آسان‌تر با این عنوان، ارتباط برقرار کنند.

از سویی دیگر، چندین مشکل فنی و باگ متفاوت در این به‌روزرسانی جدید، برطرف شده‌اند. اولین باگ بازی، مربوط به مشکلی است که وقتی قصد دارید به یکی از NPC های بازی هدیه‌ای تقدیم کنید، ایجاد می‌شود. در بخش‌های دیگر، باگ‌های مربوط به دکوراسیون و طراحی‌های اصلی خانه‌ها برطرف شده و مشکل مربوط به موزیک صبحگاهی نیز به طور کامل رفع شده است. همچنین شاهد اضافه شدن یک بخش جدید دیگر تحت عنوان About/Credits هستیم که کاربران می‌توانند با عوامل تیم سازنده‌ی بازی آشنایی کامل پیدا کنند.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Stardew Valley همین حالا برای پلتفرم‌های مقصد این اثر یعنی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ویتا و IOS در دسترس است. از جدیدترین اخبار این بازی، می‌توان به مشخص شدن تاریخ انتشار Stardew Valley برای دستگاه‌های اندروید اشاره کرد. همچنین کمی قبل‌تر، حالت هیجان انگیز بتل رویال به این عنوان اضافه شد و کاربران در قالب یک بازی ۱۰۰ نفره، برای پیروزی با یکدیگر رقابت خواهند کرد. جزئیات بیشتر این خبر در اینجا قابل مشاهده است.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :