جدول فروش هفتگی ژاپن | ژاپن، دومین مستعمره‌ی شیاطین

بازی Devil May Cry 5 علاوه بر فتح بریتانیا، ژاپن را نیز به زانو درآورده و به عنوان پرفروش‌ترین بازی این کشور در هفته‌ی گذشته شناخته شده است.

دانته، نیکو، نیرو، وی و ورجیل با قدرت وارد بازار فروش شده‌اند. بازی Devil May Cry 5 در بریتانیا به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته انتخاب شد و به نظر می‌رسد که این روند در ژاپن نیز اجرا شده است. البته این امر اصلا دور از انتظار نبود و همگان صدرنشینی این بازی را در هفته‌ی ابتدایی عرضه پیش‌بینی می‌کردند. علاوه بر صدرنشینی در جدول فروش، این بازی توانسته است تنها در سه روز، به فروش بیشتر از ۱۱۰۰۰۰ نسخه دست‌یابد که آماری خیره‌کننده است.

بازی Dead or Alive 6 که در هفته‌ی گذشته رتبه‌ی اول را داشت، اکنون به واسطه‌ی ورود بازی Devil May Cry 5 به جایگاه یازدهم منتقل شده است؛ قابل ذکر است که این بازی تنها توانسته است کمی بیشتر از ۵۰۰۰ نسخه به فروش برساند.

بازی Left Alive نیز اصلا عملکرد خوبی از خود نشان نداده است. این بازی در ژاپن در هفته‌ی گذشته رتبه‌ی پنجم را داشت و این هفته با سقوطی ده پله‌ای، به جایگاه پانزدهم منتقل شده؛ فروش این بازی نیز کم‌تر از ۴۰۰۰ نسخه بوده است.

در پنج رتبه‌ی ابتدایی جدول نیز نینتندو دارای دو بازی Super Smash Bros. Ultimate و New Super Mario Bros. U Deluxe است که با قدرت به فروش خود ادامه می‌دهند. این دو بازی به ترتیب ۲۳۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ نسخه به فروش رسانده‌اند. بازی Mario Kart 8 Deluxe نیز با افزایش فروش توانست جایگاه خود را بهتر کند و اکنون از رتبه‌ی هفتم به چهارم رسیده است. این بازی در زمان معین خود موفق به فروش ۱۲۰۰۰ نسخه شده است.

در حیطه‌ی نرم‌افزار نیز کنسول نینتندو سوئیچ با اختلاف در رتبه‌ی اول قرار دارد. این کنسول با فروش ۶۹۰۰۰ نسخه‌ای در هفته‌ گذشته رتبه‌ی اول را به خود اختصاص داد و کنسول پلی‌استیشن ۴ توانست با فروش ۳۲۰۰۰ نسخه به مقام دوم دست یابد.

در قسمت زیر می‌توانید لیست ۱۰ بازی برتر در حیطه‌ی فروش در بازار ژاپن را مشاهده کنید.

نام بازی فروش این هفته فروش کلی
Devil May Cry 5  ۱۱۶۲۰۲
Super Smash Bros. Ultimate ۲۳۴۰۷ ۲۹۳۲۴۳۹
New Super Mario Bros. U Deluxe ۲۰۱۰۱ ۲۹۳۲۴۳۹
Mario Kart 8 Deluxe ۱۲۳۰۱ ۲۱۶۶۹۹۹
Pokemon: Let’s Go, Pikachu ۱۱۳۹۴ ۱۵۲۶۱۰۵
Kirby’s Extra Epic Yarn  ۱۰۶۰۷
The Legend of Zelda: Breath of the Wild ۹۸۳۸ ۱۳۱۷۳۴۶
Super Mario Party ۹۲۳۰ ۱۰۴۶۷۸۹
Minecraft: Nintendo Switch Edition ۸۳۵۰ ۶۳۲۸۷۱
Splatoon 2 ۷۷۳۹ ۲۹۵۵۳۱۶Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :