تیم سازنده‌ی Warface با هدف تاسیس استودیوی مستقل از شرکت Crytek جدا شد

تیم سازنده‌ی بازی Warface با انتشار پیامی رسما جدایی خود از شرکت کرای‌تک (Crytek) را تایید کرده است. این تیم برنامه دارد استودیوی مستقل خود با نام Blackwood Games را تاسیس کرده و به پشتیبانی از این بازی تیراندازی رایگان ادامه دهد.

کارگردان این بازی، آقای Michael Khaimzon درباره‌ی این تصمیم بیان کرده است:

جدایی از شرکت کرای‌تک پس از سال‌ها همکاری نزدیک، یک تصمیم بسیار دشوار بود ولی برخی مواقع، شما برای پیشرفت به تغییر نیاز دارد. برای ما بسیار مهم است که بازی Warface را طبق انتظارات و خواسته‌های بازی‌بازان توسعه دهیم. تیم سازنده هیچ تغییری نکرده است و مهارت‌های آن‌ها به ما اجازه خواهد داد تا برنامه‌ها و ایده‌هایمان را پیش ببریم.

تیم سازنده‌ی بازی حدود ۶ سال پیش همکاری خود با شرکت کرای‌تک را آغاز کرده بود. با این حال، به نظر می‌رسد زمان پایان همکاری این تیم با شرکت کرای‌تک فرارسیده است. مدیر ارشد اجرایی شرکت کرای‌تک بیان کرده است که این تصمیم به تیم سازنده اجازه می‌دهد همکاری بهتری با ناشر بازی یعنی شرکت My.Com داشته باشد. آقای Avni Yerli در این باره گفته است:

تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی Warface همیشه الهام‌بخش ما بوده‌اند. جدایی این گروه و تشکیل یک استودیوی مستقل با هدف ایجاد ارتباط نزدیک‌تر با ناشر بازی یک تصمیم استراتژیک از سوی تیم سازنده بود و همه‌ی ما باور داریم که این بهترین تصمیم برای آینده‌ی این بازی است. علاوه‌بر این، تغییر ایجاد شده در ساختار استودیو به ما اجازه می‌دهد برروی آی‌پی‌های اصلی و برنامه‌های بلند مدتی که در نظر داریم، تمرکز کنیم.

بازی تیراندازی و آنلاین Warface در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد و هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :