تصاویر جدیدی از عنوان Days Gone منتشر شد

عنوان اکشن ادونچر Days Gone به زودی در ماه آینده عرضه خواهد شد. هم اکنون تصاویر جدیدی از این عنوان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. با جدیدترین تصاویر بازی Days Gone همراه کد۹۸ باشید.

عنوان Days Gone یکی از چند انحصاری بزرگی است که در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. کاربران به زودی می‌توانند در دنیای ترسناک Days Gone برای بقا تلاش کنند و به تجربه‌ی داستان درگیر کننده‌ی این عنوان بپردازند.

هم اکنون استودیوی‌ سازنده‌ی بازی Days Gone، بند استودیو (Bend Studio) تصاویر جدیدی را از عنوان خود منتشر کرد. تا با پیش نمایش‌هایی که برای این عنوان منتشر شد، هم زمان باشد. در چهار تصویری که همه از روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو گرفته شده‌اند، می‌توانید لحظاتی از درگیری‌ها و موتور سواری شخصیت اصلی بازی، دیکون اس‌تی. جان (Deacon St. John) را مشاهده کنید. علاوه بر آن، در تصاویر بازی شاهد منتظره‌ای چشم نواز از محیط گسترده‌ی شمال غربی نقشه‌ی بازی نیز  هستیم.

جدای از تصاویر منتشر شده، بند استودیو اعلام کرد که عنوان جدید آنها، Days Gone بلاخره مراحل توسعه‌اش به پایان رسید و برای عرضه کاملا آماده است. در همایش E3 سال ۲۰۱۶ که برای اولین بار از عنوان Days Gone پرده برداشته شد، اکثر کاربران می‌دانستند که این عنوان باید راه بسیار زیادی را طی کند تا بتواند به مرحله‌ی عرضه برسد. اما Days Gone بلاخره پس از زمان نسبتا زیادی، در چند هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد.

عنوان Days Gone به زودی در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۲۶ آپریل ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. اگر به عناوین اکشن ادونچر همراه با سبک‌های ترس و بقا علاقه‌مند هستید، به هیچ وجه تجربه‌ی عنوان Days Gone را از دست ندهید. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه پلی‌استیشن، این عنوان را به صورت پیش خرید دریافت کنید و از امتیازات نسخه‌ی پیش خرید آن بهره‌ مند شوید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :