تریلر هنگام عرضه‌ی بازی One Piece: World Seeker منتشر شد

کمتر از چند روز دیگر تا انتشار بازی جدید شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) یعنی One Piece: World Seeker باقی مانده و حال به تازگی تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی نیز منتشر شده است.

این بازی اکشن ماجراجویی که از روی انیمه‌ای با همین نام توسط استودیوی گانباریون (Ganbarion) ساخته شده، روایت‌گر داستان فردی به نام مانکی دی لوفی (Luffy) است که همراه با یاران خود به ماجراجویی می‌پردازد و شما باید با استفاده از قدرت‌های فوق بشری لوفی به نبرد با دشمنان وی بپردازید؛ برای مثال قدرت کشسانی لوفی که به دلیل خوردن میوه‌ی ممنوعه به او داده شده است.

در ویدئوی روز عرضه‌ی‌ بازی شاهد محیط‌های متنوع این عنوان، بخش‌های مختلف مبارزات و نیرو‌های گوفی در کنار رونمایی از شخصیت‌های مختلف هستیم. همچنین بندای نامکو همراه با عرضه‌ی این تریلر، تصویری از اولین بسته‌ی الحاقی این بازی منتشر کرده است که تنها زمان انتشار آن را در تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی نشان می‌دهد. شما می‌توانید در ادامه تریلر و تصویر مورد نظر را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی One Piece: World Seeker در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱۴ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در ژاپن و یک روز بعد یعنی ۲۴ اسفند در بازار غرب، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خوهد شد.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :