تریلر جدید The Division 2 بهبود‌های نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان را نشان می‌دهد

دومین نسخه از سری بازی The Division که توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) توسعه یافته، در چند روز آینده در دسترس قرار خواهد گرفت و بی‌شک طرفداران زیادی بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی آن هستند. حال به تازگی تریلر جدیدی از این بازی منحصر به فرد منتشر شده که بهبودها و پیشرفت‌های نسخه‌ی اکس‌باکس وان Tom Clancy’s The Division 2 را به نمایش گذاشته است.

تنها دو روز دیگر تا عرضه‌ی رسمی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی Tom Clancy’s The Division 2 باقی مانده است. این بازی تیراندازی سوم شخص، با تریلرها و تصاویر خود توجه‌ی افراد زیادی را جذب کرده است. همان‌طور که در جریان هستید، این بازی که در یک دنیای آخرالزمانی و در شهر واشنگتن جریان دارد، لذت تجربه‌ی چندنفره‌ی یک بازی تیراندازی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد. حال به تازگی تریلر جدیدی از Tom Clancy’s The Division 2 منتشر شده که به نمایش بهبودهای انجام شده برروی نسخه‌ی اکس‌باکس وان این عنوان پرداخته است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، جلوه‌های بصری با کیفیت ۴K و همچنین قابلیت HDR برروی نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی Tom Clancy’s The Division 2 تعبیه شده‌اند تا تجربه‌ای بی‌نظیر و خیره‌کننده در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار گیرد. همان‌طور که در ویدئوی ارائه شده مشاهده می‌کنید، بی‌شک این ویژگی‌ها در جذابیت و کیفیت بازی بسیار تاثیر گذار خواهند بود. بازی Tom Clancy’s The Division 2 حتی برروی سیستم‌هایی که از قدرت بالایی برخوردار نیستند فوق‌العاده اجرا خواهد شد اما، جلوه‌های بصری طراحی شده برروی کنسول اکس‌باکس وان بسیار قابل توجه است. در این تریلر، قسمت‌هایی از گیم‌پلی بازی نیز به نمایش گذاشته شده‌اند که در آن، انفجار و هیاهو و همچنین تیراندازی‌های متعدد موجود در محیط بازی نیز، بسیار تاثیرگذار هستند. برای مشاهده و دریافت تریلر جدید ارائه شده از سوی شرکت یوبی‌سافت و مایکروسافت با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

یکی از نکات خاطره‌انگیز و جذاب برای بسیاری از هواداران سری بازی The Division، وجود شخصیت‌هایی مثل ریک والاسی (Rick Valassi)، آرون کینر (Aaron Keener) و سرجنت راموس (Sargeant Ramos) در این بازی است که هر کدام یک از این افراد دارای استایل و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. شایان ذکر است که در این میان، بازی‌بازان و کاربران زیادی، با این شخصیت‌ها در اولین نسخه‌ی سری بازی Division خاطرات به یاد ماندنی و لذت‌بخشی را دارند. ریک والاسی یکی از شخصیت‌هایی است که به همان اندازه که دارای طرفدار و هوادار است، به همان اندازه، بازی‌بازانی هستند که از صدا و لهجه‌ی او به شدت متنفر هستند. ریک والاسی با ایده‌های توطئه‌آمیز خود، مشکلات زیادی را به وجود و همیشه با استایل شیطان گونه‌ی خود، فکرهای خبیثانه‌ای را به اجرا در می‌آورد.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مطالعه‌ی مصاحبه منتشر شده از توسعه‌دهندگان بپردازید. در نهایت اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی The Division هستید، پیشنهاد می‌کنیم از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت کد ۹۸، به مشاهده‌ی ویدئوی ۳۰ دقیقه‌ی ابتدایی بازی Tom Clancy’s The Division 2 بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۴KSource link

این خبر را به اشتراک بگذارید :