تریلر بخش بتل رویال بازی Battlefield V، امروز منتشر خواهد شد

با انتشار تریلر بخش بتل رویال بازی Battlefield V، یعنی Firestorm در این هفته، بالاخره شاهد این بخش خواهیم بود و می‌توانیم اطلاعات بیشتری از آن کسب کنیم.

استودیوی دایس (EA DICE) با انتشار پستی در وب‌سایت ردیت اعلام کرد که بازی‌بازان می‌توانند انتظار داشته باشند تا در روز پنج‌شنبه، تریلر بخش Firestorm بازی Battlefield V منتشر گردد. ضمن انتشار تریلر جدید این بخش، دایس اطلاعات و جزئیات جدیدی از این حالت نیز منتشر خواهد کرد.

گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص تریلر بخش Firestorm که قرار است روز پنج‌شنبه منتشر گردد، وجود دارد. به عقیده‌ی برخی منابع، دایس در نظر دارد تا ابتدا تریلری سینمائی از این حالت منتشر کند و پس از آن به نمایش گیم‌پلی بخش بتل رویال بازی Battlefield V بپردازد؛ بنابراین امروز شاهد گیم‌پلی این بخش نخواهیم بود.

جف برادوک (Jeff Braddock) از استودیوی دایس در این خصوص عنوان کرد که این تریلر احتمالاً تاریخ انتشار Firestorm را مشخص سازد. وی تاکید کرد که دایس همه‌ی تلاش خود را خواهد کرد تا این حالت در همین ماه مارس، در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. برادوک در این خصوص در ردیت نوشت:

تریلر Battlefield V: Firestorm روز پنج‌شنبه منتشر خواهد شد – و ما در خصوص تاریخ انتشار آن صحبت خواهیم کرد. پس از آن و در هفته‌ی آینده شاهد انتشار اطلاعات جدید و تریلر دیگری از این بخش تا پیش از عرضه‌ی عمومی آن خواهیم بود.

بنابراین، احتمال سینماتیک بودن این تریلر بسیار زیاد است. هرچند برای آن دسته از افرادی که به دنبال تماشای گیم‌پلی این بخش هستند، پیشنهاد می‌کنیم تا تریلر فاش شده از گیم‌پلی Firestorm را از این نشانی تماشا کنند.

بازی Battlefield V در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید نقدوبررسی منتشر شده از آن را در وب‌سایت کد۹۸ از این نشانی مطالعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :