تریلری جدید از بازی S.O.N منتشر شد

چندی پیش تریلری جدید از بازی S.O.N منتشر شد که محیط‌های وحشتناک و مرموز این بازی ترسناک را نشان می‌دهد و نظر هواداران این سبک از بازی‌ها را به خود جلب کرده است.

تا پیش از این، قرار بود بازی ترسناک S.O.N توسط استودیو ردجی (RedG) در تعطیلات سال نو میلادی به دست کاربران پلی‌استیشن ۴ برسد اما سازندگان آن اعلام کردند که جهت ارائه‌ی یک نتیجه بهتر و قدرتمندتر به کاربران، به مدت زمان بیشتری برای گذراندن مراحل ساخت و توسعه‌ی بازی نیاز دارند و تاریخ انتشار این اثر، با تاخیر همراه شد. اما با توجه به تاخیر انتشار بازی S.O.N و ناراحتی کاربران، تیم سازنده‌ی بازی با انتشار یک تریلر جدید، آن‌ها را از روند توسعه۷ی بازی با خبر ساخته و محیط‌های جدیدی را در این ویدئوی تازه، به تصویر کشانده است.

داستان اصلی این بازی از جایی آغاز می‌شود که کاربران در نقش شخصیت شخصیت رابرت آلدرسون (Robert Alderson) قرار می‌گیرند و باید به دنبال پسر گمشده‌ی خود یعنی جی (Jay) بروند. در راه یافتن این پسر گمشده، اتفاقات ترسناک و مرموزی برای رابرت رخ می‌دهد که هیچ‌کس از منبع اصلی آن‌ها با خبر نیست. در واقع هیچ‌کس هم نمی‌تواند در این مسیر مرموز و هولناک، شما را کمک کند و در اصل رابرت باید به تنهایی جان شیرین خود را نجات دهد و در ادامه، به دنبال یافتن پسر خود برود. تریلر جدید بازی، از همان ابتدا سعی دارد محیط‌ها و مکان‌های وحشتناک عنوان S.O.N را نمایش دهد. راهروهای تاریک و مخوف و مکان‌های بزرگ و ترسناک که در هر نقطه و گوشه و کنار آن‌ها، نوشته‌های مرموز و معناداری نوشته شده که برخی از آن‌ها، راه و مسیر بازی را نشان داده و برخی قصد دارند شما را به بیراهه بکشند. از این رو باید سعی کنید با توجه به اطلاعات قبلی خود که به سختی و با حل معماهای مختلف آن‌ها را به دست آورده‌اید، اطلاعات جدید را با آن‌ها مطابقت دهید تا تشخیص مسیر اصلی برای شما آسان شود. در هر مکانی که به آن وارد می‌شوید، اجسام و یا محرک‌های ترسناکی در دوردست وجود دارند که نمی‌توانید حتی برای یک لحظه، از آن‌ها چشم بردارید. سازندگان بازی نیز به طور مستقیم اشاره کرده‌اند که هر محرک موجود در محیط، می‌تواند خطرناک ظاهر شود و حتما باید به خوبی مکان حاضر را شناسایی کنید.

در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین تریلر بازی S.O.N بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی S.O.N در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی، به طور رسمی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. با توجه به اطلاعاتی تا حالا از این بازی منتشر شده، شاهد یکی از ترسناک‌ترین و مرموزترین عناوین ساخته شده در صنعت بازی‌های ویدئویی هستیم.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :