تریلرهای جدید Rage 2 سلاح‌ها و قابلیت‌های بازی را به نمایش می‌گذارند

به تازگی شرکت بتسدا (Bethesda) دو تریلر از بازی Rage 2 منتشر کرده است که در آن‌ها سلاح‌ها و تمام خطرات موجود در دنیای بازی نمایش داده می‌شوند.

در تریلر اول شاهد استفاده‌ی بازی‌باز از قابلیت‌هایی همچون Shatter برای پرتاب دشمنان، Vortex برای هدف قرار دادن چند دشمن، Barrier برای محافظت در برابر شلیک و Slam برای زدن ضربه‌ای قوی به زمین هستیم. سلاح‌های موجود در بازی نیز قابلیت‌های فراوانی دارند که ترکیب آن‌ها با قابلیت‌های شخصیت اصلی بازی، تنوع زیادی به مبارزات می‌بخشد.

در تریلر دوم، شخصیت اصلی از خطرهای موجود در محیط بازی مانند جهش یافته‌ها، تبهکاران، زیردستانِ Authority و حتی پرتگاه‌ها صحبت می‌کند. در ادامه می‌توانید این دو تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Rage 2 که توسط استودیوهای آوالانچ (Avalanche Studios) و id Software در حال توسعه است در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۴ می ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. استودیوی سازنده‌ی این بازی هنوز برنامه‌ای برای عرضه‌ی Rage 2 برای کنسول نینتندو سوییچ ندارد اما ممکن است در آینده شاهد انتشار آن برای این پلتفرم باشیم.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :