تحلیل فنی ۳۵# | بررسی عملکرد بازی Far Cry New Dawn

در جدیدترین شماره از فصل دوم برنامه‌ی ویدئویی «تحلیل فنی»، به تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Far Cry New Dawn برروی پلتفرم‌های مقصد آن پرداخته‌ایم. در فصل دوم «تحلیل فنی» همانند فصل نخست، به موضوعات فنی و بررسی عملکردهای بازی‌های مختلف خواهیم پرداخت.

نکته: در ادامه‌ی تغییرات فصل دوم تحلیل فنی، در پایان هر تحلیل با بررسی نکات مثبت و منفی بازی از نظر فنی، نمره‌ای تحت عنوان نمره‌ی فنی به بازی‌‌ مورد نظر اختصاص داده می‌شود.

هر نسخه از سری Far Cry  با تغییرات و بهبودهای ویژه‌ای از نظر گرافیکی و حتی رندرینگ همراه است. حال یوبی سافت با نسخه  جدیدی با نام New Dawn بازگشته است. این بازی را نه می توان یک بسته ی الحاقی دانست و نه یک بازی جداگانه است بلکه به مانند Far Cry Primal، نسخه‌ای با مقیاس کوچک‌تر است تا بازی‌بازان را تا زمان انتشار نسخه‌ی ششم سرگرم نگه دارد. سازندگان فرصتی دوباره یافته تا بار دیگر بر روی موتور بازی کار کرده و با اعمال تغییراتی عملکرد آن را بهبود بخشند؛ موتوری که نسخه‌‌ی پایه اکس باکس وان در حفظ نرخ فریم ۳۰ مشکلات فراوانی داشت. اگرچه نسخه‌ی New Dawn بر اساس نسخه‌ی پنجم توسعه یافته اما شاهد هستیم که این بازی از نظر بصری بسیار زیبا به نظر می رسد و از این لحاظ ویژگی‌های منحصر بفرد خود را داراست.  با تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Far Cry New Dawn با ما همراه باشید.

دریافت تحلیل فنی با کیفیت SD | دریافت تحلیل فنی با کیفیت HD

بازی Far Cry New Dawn هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان هوپ‌کانتی با چهره آخرالزمانی هم زیباست | نقد و بررسی بازی Far Cry: New Dawn که به قلم سعید آقابابایی است را مطالعه کنید. همچنین اگر جزو شکارچیان تروفی محسوب می‌شوید، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اسپانسر ویدئوی نقد و بررسی فروشگاه اینترنتی گیم سیستمSource link

این خبر را به اشتراک بگذارید :