تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Guacamelee مشخص شد

استودیوی لیدمن گیمز (Leadman Games) از انتشار نسخه‌ی فیزیکی سری بازی Guacamelee خبر داد و تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را نیز مشخص کرد. برای اطلاع از تاریخ، قیمت و سایر جزئیات در ادامه با ما همراه باشید.

Guacamelee و Guacamelee 2 از سری عناوین پرطرفدار هستند که در گذشته برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شدند و از همان ابتدا رضایت بازی‌بازان را تا حدود زیادی جلب کردند. سازندگان برای این دو عنوان به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی هم در دسترس قرار دادند که باعث بهبود یافتن آن‌ها شد. استقبال بازی‌بازان ادامه یافت تا سازندگان دومین نسخه از این سری بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار دهند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

به تازگی باخبر شدیم که نسخه‌ی فیزیکی این دو عنوان قرار است با همان ویژگی‌های سابق در قالب یک مجموعه در اختیار دارندگان کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ قرار گیرد. استودیوی لیدمن گیمز وظیفه‌ی انتشار این نسخه را برعهده دارد. این استودیو کارنامه خوبی در نشر بازی‌ها از خود به جای گذاشته است و در آینده‌ای نزدیک، نسخه‌ی فیزیکی عنوانی دیگر با نام Salt and Sanctuary را برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد.

نسخه‌ی فیزیکی دو عنوان Guacamelee در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۸ (۲۸ می ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با دومین نسخه از این عنوان می‌توانید نقد و بررسی آن در این صفحه مطالعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :