تاریخ انتشار قهرمان جدید بازی Overwatch مشخص شد

سی‌امین قهرمان بازی تیراندازی Overwatch حدود دو هفته‌ی پیش رسما معرفی شد. Baptiste که در ابتدا یک سرباز عضو گروه Talon بود، حالا به یک مزدور تبدیل شده است و برای تبدیل کردن دنیا به مکانی بهتر می‌جنگد. این شخصیت جدید که در حال حاضر برروی سرورهای آزمایشی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در دسترس است، در تاریخ ۲۸ اسفند ماه سال جاری (۱۹ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران تمامی پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

اگرچه شخصیت Baptiste در دسته‌ی Support قرار می‌گیرد ولی تجهیزات و سلاح‌های او، این قهرمان را به یک شخصیت مرکب DPS/Support تبدیل می‌کند. سلاح Baptiste می‌تواند ۳ گلوله‌ی متوالی شلیک کرده و یا در قالب یک نارنجک‌انداز، بسته‌های سلامتی را به سمت اعضای تیم خودی پرتاب کند. همچنین شما می‌توانید یک Healing Area برای خود و دیگر هم‌تیمی‌هایتان درست کرده و خط سلامتی آن‌ها را پر کنید. علاوه‌بر این موضوع، نشستن برروی زمین می‌تواند ارتفاع پرش شما را تا حدی افزایش دهد.

توانایی نهایی (Ultimate) این قهرمان جدید Amplification Matrix نام دارد. این توانایی میزان آسیب و سلامتی حاضر در یک منطقه‌ی خاص را ۲ برابر می‌کند. با این حال، توانایی Invulnerability Shield به احتمال زیاد قوی‌ترین و کاربردی‌ترین توانایی Baptiste خواهد بود. شما می‌توانید به وسیله‌ی این توانایی از کشته شدن هم‌تیمی‌های خود جلوگیری کرده و توانایی نهایی شخصیت‌هایی مانند Junkrat و D’Va را نیز خنثی کنید.

هم‌زمان با اضافه شدن Baptiste به سرورهای آزمایشی، تغییراتی در دیگر شخصیت‌های بازی نیز اعمال شده است که به احتمال زیاد باید منتظر اضافه شدن این تغییرات به بازی اصلی نیز باشیم. بازی Overwatch هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. دیگر اخبار مربوط به این بازی را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری کد۹۸ دنبال کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :