تاریخ انتشار بازی Yo-kai Watch 4 در کشور ژاپن مشخص شد

استودیوی لول-۵ (Level-5) که در گذشته به معرفی بازی جذاب Yo-kai Watch 4 پرداخته بود، به تازگی تاریخ دقیق انتشار آن در ژاپن را تعیین کرد تا بازی‌بازان این کشور مدت زمان انتظار خود برای تجربه‌ی این عنوان را بدانند.

سری بازی Yo-kai Watch از گذشته‌های دور تاکنون در کشور ژاپن طرفداران خاص خود را داشته است. مانند سایر نسخه‌ها، بازی‌بازان در جدیدترین نسخه نیز باید با استفاده از قدرت Yo-kai Watch به نبرد با دیگر رقبا رفته و به پیروزی برسند. استودیوی لول-۵ در اواخر آذر ماه اقدام به عرضه‌ی چند تصویر و اطلاعات جدید از این عنوان کرد که این خبر را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید. همچنین تریلری از این عنوان را می‌توانید از طریق این نشانی ببینید. گفتنی است که این بازی به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

به گفته‌ی سازندگان، Yo-kai Watch 4 در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ (۶ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) در کشور ژاپن عرضه می‌شود. هنوز تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی غربی این بازی مشخص نیست اما لول-۵ اعلام کرده است که این اتفاق به‌زودی رخ خواهد داد که در آن صورت آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :