تاریخ انتشار بازی The Messenger برروی پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) که اخیرا از انتشار بازی جذاب The Messenger برروی پلی‌استیشن ۴ خبر داده بود، تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را نیز تعیین کرد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

The Messenger از سری عناوین مهیج به سبک پلتفرمر است که بسیاری از بازی‌بازان با آن آشنایی دارند. این بازی اواخر سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تیم سازنده نیز با انتشار به‌روزرسان‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، رضایت هواداران را تا حدودی جلب کردند. این بازی داستان یک نینجا را روایت می‌کند که به شهرهای مختلف سفر کرده و ماموریت‌های جالبی را پشت سر می‌گذارد. اگر شما نیز از علاقه‌مندان به سبک پلتفرمر و ماجراجویی هستید، The Messenger را هرگز از دست ندهید.

علاوه‌بر پلتفرم‌های ذکر شده، سازندگان چند روز پیش از انتشار این عنوان برروی پلی‌استیشن ۴ نیز خبر داده بودند که جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. The Messenger در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ (۱۹ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای این کنسول نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت جزئیات بیشتر در خصوص این بازی، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :