به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Axiom Verge منتشر شد

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Axiom Verge به تازگی اعلام کرده‌اند که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص این به‌روزرسانی در ادامه با ما همراه باشید.

Axiom Verge از سری عناوین دوبعدی و مهیج است که در سال ۲۰۱۵ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و سپس شاهد عرضه‌ی آن برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ بودیم. طرفداران این بازی خاص به مرور زمان بیشتر شدند و حال آن را می‌توان یکی از برترین‌های این سبک دانست.

چند وقتی است که برخی عناوین محبوب به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار می‌گیرند و Axiom Verge را می‌توان یکی از آن‌ها دانست. این عنوان حدود دو روز پیش در اپیک گیمز منتشر شد و بازی‌بازان بسیاری از آن استقبال کردند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

در طی این دو روز بازی‌بازان زیادی باگ‌ها و مشکلات قسمتی از نقشه‌ی این بازی را گزارش داده بودند. به نظر می‌رسد که در بخشی از بازی مشکل عجیبی باعث شده بود تا ادامه دادن آن مقدور نباشد. این گزارش‌ها آن قدر از سوی طرفداران ادامه پیدا کرد تا تام هپ (Tom Happ)، توسعه دهنده‌ی این عنوان، به‌روزرسانی جدیدی را در دسترس قرار دهد تا به‌وسیله‌ی آن تمام مشکلات بازی حل شود. گفتنی است که احتمال انتشار به‌روزرسانی‌های دیگری در آینده برای این بازی وجود دارند و در صورت دریافت اخبار بیشتر در این مورد، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :