به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Atlas منتشر شد

همان‌طور که سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Atlas قبلا قول داده بودند، به‌روزرسانی جدید این عنوان هم‌اکنون در دسترس تمام بازی‌بازان قرار گرفته است که ویژگی‌های فراوانی را به آن اضافه می‌کند. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر در این خصوص را مشاهده کنید.

بازی مهیج Atlas سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و در فاصله زمانی کوتاهی توانست طرفداران بسیاری جذب کند. در نقشه‌های وسیع این بازی، شما می‌توانید کارهای مختلفی از جمله ساخت کشتی، کسب درآمد و تشکیل یک قلمروی بزرگ را انجام دهید. اگر شما هم از طرفداران عناوین نقش‌آفرینی و جهان‌باز هستید، Atlas را هرگز از دست ندهید. حدود سه ماه پیش نیز سازندگان از انتشار یک به‌روزرسانی برای این عنوان خبر دادند که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات آن پی ببرید. گفتنی است که احتمال انتشار این عنوان برروی کنسول ایکس‌باکس وان نیز وجود دارد که باید دید آیا این اتفاق در آینده خواهد افتاد یا خیر.

حال به‌روزرسانی دیگری از سوی سازندگان برای این بازی منتشر شده است که شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی آن را اضافه شدن نقشه‌های دیگری دانست. جالب است بدانید که به وسیله‌ی این به‌روزرسانی نقشه‌های بازی شما تا ۴۰ درصد افزایش پیدا می‌کند که این خبر خوبی برای هواداران بازی است. همچنین تغییراتی در نقشه‌های قبلی بازی نیز اعمال و برخی از مشکلات آن رفع شده است. سازندگان برای کسانی که علاقه‌مند به گشت و گذار در دریاها هستند، زیردریایی‌های مختلفی را در دسترس قرار داده است تا تجربه‌ی آن از گذشته نیز لذتبخش‌تر باشد. حالت جدید Colonies هم می‌تواند بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم کرده و طرفداران آن را هم بیشتر کند. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :