بهینه‌ساز جدید ۱٫۰۳ بازی Spyro: Reignited Trilogy منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Spyro Reignited Trilogy سال گذشته‌ی میلادی برای کنسول‌های نسل هشتم یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. پس از عرضه‌ی رسمی این بازی، توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران به سوی شرکت اکتویوژن (Activision) کشیده شد. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی در دسترس قرار گرفته که از انتشار بهینه‌ساز جدید ۱٫۰۳ با یک ویژگی پرطرفدار خبر می‌دهند.

بازی Spyro Reignited Trilogy یک مجموعه‌ی بازسازی شده از سه نسخه‌ی پیشین این سری بازی جذاب است که این سه نسخه، حدود بیست سال پیش به صورت انحصاری برای کنسول شرکت سونی منتشر شده بودند. این بازی با ایجاد فضا و محیطی جذاب و بی‌نظیر، توجه‌ی بسیاری از علاقه‌مندان به شخصیت‌ها و بازی‌های کارتونی را به خود جذب کرده است. یکی از نکاتی که باعث نارضایتی و انتقاد بازی‌بازان و هواداران این عنوان شناخته می‌شد، عدم وجود زیرنویس در بازی Spyro Reignited Trilogy بود که بسیاری از افراد خواستار این ویژگی در طی تجربه‌ی آن بودند.

حال طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، شرکت بازی‌سازی اکتیویژن با انتشار به‌روزرسانی جدید ۱٫۰۳، بالاخره بخش زیرنویس را به تنظیمات نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Spyro Reignited Trilogy اضافه کرد. بخش زیرنویس افزوده شده به بازی، از چندین زبان دنیا پشتیبانی می‌کند که تا جایی که ممکن است، بیشتر زبان کاربران و بازی‌بازان را در بر دارد. شما می‌توانید در بخش تنظیمات بازی Spyro Reignited Trilogy، ویژگی زیرنویس این عنوان را فعال یا غیرفعال کنید.

علاوه بر مورد گفته شده، بعضی از ایرادات و باگ‌های گزارش شده نیز توسط به‌روزرسانی جدید ۱٫۰۳ برطرف خواهند شد تا تجربه‌ای بی‌نقص‌تر و کم ایراد در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار گیرد. بازی Spyro Reignited Trilogy هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. البته شایان ذکر است که به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان نیز به‌زودی در سال ۱۳۹۸ در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. اگر هنوز نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری Spyro را تجربه نکرده‌ و تصمیم گرفته‌اید تا این بازی شرکت اکتیویژن را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید این عنوان، نکاتی را که باید بدانید را در هایلایت بازی Spyro Reignited Trilogy مشاهده کنید.

در نهایت نیز برای مشاهده‌ی نمرات این بازی همراه با جزئیات نقدهای آن، از این صفحه‌ی وب‌سایت کد۹۸ دیدن کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :