بهینه‌سازی برای نسخه‌‌ی بتای بازی The Division 2 منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، دیروز برای مدتی سرورهای نسخه‌ی بتای بازی Tom Clancy’s The Division 2 غیرفعال بوده و امکان تجربه‌ی این عنوان برای طرفداران و بازی‌بازان وجود نداشته است. پس از گذشت چندین ساعت، سرورهای بازی فعال شد و علاقه‌مندان به این بازی منحصر به فرد، شروع به تجربه‌ی نسخه‌ی بتا کرند. در همین حین، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) بهینه‌سازی را برای این نسخه‌ منتشر کرده است.

اگر جزو کسانی هستید که هنوز به بازی Tom Clancy’s The Division 2 ورود پیدا نکرده‌اید، شرکت یوبی‌سافت پیش از تجربه‌ی این عنوان، بهینه‌سازی را برای شما در نظر گرفته است که ابتدا مجبور به دریافت آن هستید. طبق اخبار و گزارش‌‌های منتشر شده، این بهینه‌ساز بعضی از ایرادات مشکل‌های بازی همچون ارورهای DELTA-3 را برطرف می‌کند. همان‌طور که پیش از این مشخص شده است، بازی‌بازان در نسخه‌ی بتای خصوصی به دو ماموریت اصلی بازی دسترسی پیدا خواهند کرد. هر دو ماموریت بخش داستانی شامل ۳ حالت Story، Normal و Hard می‌شوند. علاوه بر این، ۵ عدد ماموریت فرعی نیز برای دارندگان این نسخه در نظر گرفته شده است که بازی‌بازان و کاربران را بیشتر با محیط و فضای بازی آشنا خواهد کرد.

بهینه‌ساز جدید با شماره‌ی ۲٫۰۱ که حجمی معادل ۱۸۹ مگابایت دارد، علاوه بر رفع خطاهای ذکر شده، بعضی از ایرادات و باگ‌های قسمت شنیداری بازی Tom Clancy’s The Division 2 را حل خواهد کرد. البته شایان ذکر است که هنوز مشخص نیست که آیا خطاهای DELTA-3، بعد از مدتی بازی کردن دوباره ایجاد خواهند شد یا خیر. باید منتظر ماند و دید که شرکت یوبی‌سافت چه تصمیماتی برای پایدار کردن سرورهای خود دارد.

همان‌طور که پیش از این مشخص شده است، شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت برای بازی‌بازان یک ماموریت از نوع Invaded را نیز در نظر گرفته که برای اولین بار، با یکی از مراحلی که به محتوای پایانی بازی مربوط است روبه‌رو خواهند شد. این ماموریت در روز دوم بتا در دسترس قرار خواهد گرفت و با شروع آن، سطح شخصیت شما به ۳۰ افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید یکی از ۳ کلاس Sharpshooter، Survivalist و Demolitionist را آزاد کرده و بازی با آن‌ها را تجربه کنید. بتای خصوص بازی Tom Clancy’s The Division 2 تا تاریخ دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۱۱ فوریه‌ی ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس خواهد بود. اخیرا تریلری ۲۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که در آن شاهد نمایش یکی از ماموریت‌های بخش داستانی هستیم، شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس به مشاهده آن بپردازید.

به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت محتوای قابل توجهی را برای نسخه‌ی بتای خصوصی بازی The Division 2 در نظر گرفته است. نسخه‌ی نهایی بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین چندی پیش، اطلاعاتی از سیستم مورد نیاز بازی Tom Clancy’s The Division 2 منتشر شد تا هواداران و دارندگان رایانه‌های شخصی پیش از عرضه‌ی این عنوان، سیستم‌های خود را به حد نیاز برسانند. شما می‌توانید جزئیات بیشتر این خبر را در این صفحه‌ی وب‌سایت مشاهده کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :