بسته‌ی الحاقی رایگان Dead Cells آیتم‌های زیادی را به بازی اضافه می‌کند

عنوان نقش آفرینی دو بعدی Dead Cells پس از گذشت دو سال از زمان عرضه، هنوز توسط توسعه دهندگان مورد حمایت قرار می‌گیرد و همواره بسته‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی را دریافت می‌کند.

اما جدیدترین بسته‌ی الحاقی عنوان Dead Cells که به زودی در ماه جاری به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت، آیتم‌های بسیار جدید و جذابی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این بسته‌ی الحاقی به شما اجازه‌ می‌دهد تا از لباس‌های جدید برای مبارز خود استفاده کنید، یک غار جدید را در اختیار داشته باشید و شاهد دشمنان و باس‌ فایت‌های تازه باشید. این یعنی تعداد مرگ و میر شما به مراتب بیشتر خواهد بود چرا که هر کدام از این دشمنان جدید، یک چالش بزرگ را پیش روی شما می‌گذارد.

غار جدید شخصیت اصلی شما با ویژگی‌های متفاوتی از جمله استخر‌های مملو از گدازه همراه خواهد بود. ده‌ها دشمن جدید منتظر شما هستند، اما نمی‌توان اطمینان داشت که همه‌ی آنها در غار قرار دارند، پس باید برای اطلاعات کامل‌تر تا زمان انتشار این بسته‌ی الحاقی صبر کنید.

اگر یکی از بازی‌بازان عنوان Dead Cells باشید، می‌دانید که این بازی مملو از سطح‌ها و ماموریت‌های مخفی است و با وجود عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی جدید برای این عنوان، باید منتظر سطح‌های مخفی دیگری هم باشید. استودیوی سازنده‌ی عنوان Dead Cells، موشن توئین (Motion Twin ) در این رابطه ذکر کرد که سطوح مخفی جدیدی که توسط این بسته‌ی الحاقی به بازی اضافه خواهد شد، برای بازی‌بازان بسیار حرفه‌ای و زیرک است، ولی اگر بتوانید باس فایت مخفی بازی را پیدا کرده و شکست دهید، باید انتظار یک پایان جدید دیگر را داشته باشید.

ده مهارت جدیدی که به بازی اضافه خواهد شد از جمله همراه داشتن یک حیوان خانگی پرنده، این امکان را به شما می‌دهد که با ویژگی‌های تازه‌ای به تجربه‌ی بازی بپردازید. همچنین سلاح‌های جدیدی به Dead Cells اضافه خواهد شد که قطعا از استفاده‌ی آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

همه‌ی این آیتم‌ها و موارد تازه را می‌توانید در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۸ (۲۸ مارس ۲۰۱۹) با دانلود بسته‌ی الحاقی جدید و رایگان عنوان Dead Cells دریافت کنید. این یک هدیه‌ی نسبتا بزرگ برای بازی‌بازان از سوی توسعه دهندگان خواهد بود.

عنوان Dead Cells هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی (ویندوز ۱۰ و لینوکس) و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. اگر از جمله افرادی هستید که به عناوین چالش بر انگیز با سبک roguelike-metroidvania  علاقه‌مند هستید، تجربه‌ی عنوان Dead Cells را به هیچ وجه از دست ندهید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :