با پیش‌خرید نسخه‌ی دیجیتالی The Division 2 برای رایانه‌های شخصی، یک بازی رایگان از یوبی‌سافت دریافت کنید

طبق اخبار جدید، کسانی که نسخه‌ی دیجیتالی بازی مورد انتظار The Division 2 را برای رایانه‌های شخصی خود پیش خرید کنند، یک بازی رایگان دیگر را از شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) دریافت خواهند کرد.

براساس اطلاعات بدست آمده، اگر شما نسخه‌ی دیجیتالی این بازی را تا پیش از تاریخ پنجشنبه ۲۳ اسفند (۱۴ مارس ۲۰۱۹) پیش‌خرید کنید، می‌توانید یکی از عناوین Watch Dogs 2، Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands و Far Cry Primal را انتخاب کرده و نسخه‌ی دیجیتالی استاندارد آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

پس از پیش‌خرید بازی و مشاهده‌ی آن در لیست Uplay، بازی‌بازان تا تاریخ یکشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۳۱ مارس ۲۰۱۹) زمان دارند تا با مراجعه به این آدرس و دنبال کردن مراحل مربوطه، بازی مورد نظر خود را انتخاب کنند. خریداران این عنوان می‌توانند از تاریخ جمعه ۲۴ اسفند (۱۵ مارس ۲۰۱۹) به بازی رایگان خود دسترسی پیدا کنند.

این پیشنهاد شامل پیش‌خرید تمام نسخه‌های بازی The Division 2 می‌شود؛ استاندارد، گلد و نسخه‌ی التیمیت. همچنین شما می‌توانید این عنوان را به طور مستقیم از فروشگاه یوبی‌سافت یا اپیک گیمز خریداری کنید. البته کسانی که پیش‌‌تر این کار را انجام داده‌اند نیز می‌توانند از این پیشنهاد ویژه بهره ببرند.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. جهت آشنایی بیشتر با ویژگی‌های بازی، پیشنهاد می‌کنیم این مصاحبه را مطالعه کنید. همچنین باید اعلام کنیم که بتای عمومی بازی The Division 2 از تاریخ جمعه ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱ مارس ۲۰۱۹ میلادی) تا تاریخ دوشنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۴ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این‌جا مراجعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :