بایوور اطلاعات تازه‌ای از محتوای پس از عرضه‌ی Anthem را به اشتراک گذاشته است

استودیوی بایوور (BioWare) با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی آنلاین و چندنفره‌ی Anthem، اطلاعات جدیدی از محتوای بازی را در اختیار هواداران قرار داده است. تا به این لحظه با سیستم ساخت و ساز، انواع درجه سختی‌های موجود در بازی و همچنین قراردادهای سطح Legendary که با پایان یافتن بخش داستانی در دسترس قرار می‌گیرند، آشنا شده‌ایم. حال این استودیو با انتشار پیامی، هواداران را در جریان برنامه‌های خود برای عرضه‌ی محتوای بیشتر که پس از عرضه‌ی بازی در دسترس قرار خواهند گرفت، آشنا کرده است. براساس مطلب منتشر شده، این استودیو تا به این لحظه محتوای جدیدی را در قالب ۳ فصل برای بازی در نظر گرفته است.

فصل اول بازی در ماه مارس عرضه شده و Echoes of Reality نام دارد. به گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی ارشد بازی، آقای بن ایروینگ (Ben Irving)، این فصل که داستان بازی را ادامه می‌دهد، در قالب ۳ به‌روزرسان The Evolving World، Stronger Together و The Cataclysm  برای بازی عرضه خواهد شد. استودیوی سازنده از به‌روزرسان The Cataclysm با عنوان یک «رویداد جهانی زمانی» یاد کرده است. براساس اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسان تغییرات شدید آب و هوایی، دشمنان قوی‌تر و ماموریت‌های بسیاری را برای مدت محدود در اختیار شما قرار خواهد داد.

در کنار موارد یاد شده، فصل Echoes of Reality پاداش‌های جدید، یک Stronghold جدید، ماموریت‌های تازه، سیستم توسعه یافته‌ی پیشرفت در بازی، بخش Guild و همچنین سیستم رتبه‌بندی را به بازی اضافه خواهد کرد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این فصل و میزان محتوایی که به بازی اضافه می‌کند، مشخص نشده است.

جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بایوور در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری کد ۹۸ دنبال کنید. پیش‌نمایش بازی Anthem به قلم مصطفی زاهدی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :