بازی Piyorun’s Observation Diary برای نینتندو سوییچ معرفی شد

بازی Piyorun’s Observation Diary یک عنوان شبیه‌سازی کارتونی است که توسط شرکت Cosen و همکاری شرکت Narwhal.GT ساخته شده است و تا نیمه اول امسال برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

این بازی می‌تواند در هنگام انتشار طرفداران زیادی از جمله هواداران عناوین ژاپنی را نیز به خود جذب کند. لازم به ذکر است که هنوز اطلاعات مشخصی از این بازی در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد که عنوان Piyorun’s Observation Diary بسیار شبیه یکی دیگر از بازی‌های ساخته شده توسط شرکت Narwhal.GT، یعنی HeroG باشد. در این بازی دو بعدی شما به دلخواه یکی از ۴ شخصیت این بازی را انتخاب می‌کنید و به همراه دیگر شخصیت‌های این عنوان، به مبارزه با دشمنانتان می‌پردازید.

تا به امروز حتی یک عکس هم از این عنوان منتشر نشده است. شرکت Cosen نیز اعلام کرده که در هنگام عرضه‌‌ی این بازی، پشتیبانی از زبان‌های فرانسوی، انگلیسی، ژاپنی و چینی را به این بازی اضافه خواهد کرد.

در نهایت امکان دارد که این عنوان نسخه‌ی جدیدی از بازی HeroG باشد یا شاهد معرفی یک بازی جدید توسط این شرکت خواهیم بود. عنوان Piyorun’s Observation Diary نیز امسال در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :