اخیرا عنوانی جدید با نام The One We Found در سبک بازی‌های ترسناک و مرموز  معرفی شده که می‌تواند یک گیم‌پلی درگیرکننده را به کاربران ارائه دهد.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های ترسناک، معمایی و البته هیجان‌انگیز هستید، تجربه‌ی عنوان The One We Found به شما پیشنهاد می‌شود که در ماه (اکتبر)  به دست کاربران خواهد رسید. سازنده این بازی استودیو ایرلندی لاوریج دیزاینز (Loveridge Designs) است که این شرکت در کشور ایرلند و در منطقه کانتی ویکلو (County Wicklow) قرار دارد.

در جریان گیم‌پلی بازی The One We Found، شما در نقش یک فرد عادی و در بیمارستان Whisperwood قرار می‌گیرید که باید از راز و رمزهای زیادی مطلع شود. احتمالا با تجربه‌ی بخش‌های ابتدایی بازی، خاطرات بخش‌های اولیه عنوان The Evil Within برای شما زنده شود. یکی از روان‌شناسان این بیمارستان که گویا خود از یک بیماری روانی خطرناک رنج می‌برد و هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست، جیمز لجویک (James Ledgewick) خواهد بود که بارها با آن ملاقات خواهید داشت. اما موضوع داستان بازی، فقط این بیمارستان نخواهد بود و یک دنیای بزرگ دیگر در بخش زیرزمینی این بیمارستان قرار دارد که اتفاقات اصلی در آن مکان روایت می‌شود. در واقع ما در این قسمت شاهد منابع ویروسی و شیمیایی زیادی هستیم که می‌تواند با مبتلا کردن انسان‌های بی‌گناه، تمامی آن‌ها را به کام مرگ برساند. حال در این مکان، ویروس‌ها با استفاده از یک سیستم ساخته شده‌ی خاص، در حال انتقال به دنیای بیرون هستند و در اینجا، وظیفه اصلی شما آغاز خواهد شد. در ابتدا باید اطلاعات کامل را از نوع این ویروس‌ها به دست آورید و رازهای آنان را کشف کنید. سپس می‌بایست راه حلی قطعی پیدا کرده تا روند انتقال این ویروس به بیرون متوقف شود.

از مهم‌ترین ویژگی‌های  بازی The One We Found که سازنگان آن را لیست کرده‌اند می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  • راه‌های مختلفی برای پیشروی در داستان وجود دارد و در نهایت دو پایان متفاوت در انتظار شما خواهد بود.
  • وجود قابلیت جدول امتیازات یا همان Leaderboards
  • راز مخفی در دنیای Whisperwood را کشف کنید و در بخش داستانی پیروز شوید.
  • وجود معماهای مختلف و مرموز
  • توسعه داده شده برای کنسول ایکس‌باکس وان به عنوان پرقدرت ترین کنسول حال حاضر دنیا
  • دشمنان زیادی در حالت بقا (Survival Mode) وجود خواهد داشت که می‌توانید با استفاده از سلاح‌های موجود، به نبرد با آن‌ها بپردازید.
  • چالش‌ها و ماموریت‌های خطرناک و وحشتناک

تاریخ انتشار عنوان The One We Found هنوز به طور دقیق مشخص نشده است اما طبق گفته سازندگان، این بازی برای کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان ماه‌های مهر-آبان ماه (اکتبر) ارائه خواهد شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :