انتشار ویدئویی جدید از گیم‌پلی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Onimusha Warlord

چندی پیش ویدئویی جدید از گیم‌پلی نسخهی نینتندو سوییچ بازی Onimusha Warlord منتشر شد و میتوانید برای مشاهدهی جزئیات بیشتر راجب این بازی، ویدئوی منتشر شده را تماشا کنید.

بازی Onimusha Warlord برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ توسط شرکت کپکام (Capcom) منتشر شد و توانست به نمرات بسیار خوبی دست یابد و نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند. پس از استقبال کاربران پلیاستیشن از این بازی، سازندگان تصمیم گرفتند که نسخهی ایکسباکس بازی را در سال ۲۰۰۲ منتشر کنند. در تابستان گذشته، کپکام به طور رسمی اعلام کرد که نسخهی بازسازی شدهی عنوان Onimusha Warlord به طور رسمی در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

از سویی دیگر، این اثر به دست کاربران کنسول نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید و حال در جریان این موضوع، ویدئویی تازه از گیمپلی نسخهی نینتندو سوییچ عنوان Onimusha Warlord منتشر شده است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجب جزئیات گیمپلی و محیط بازی، آن را تماشا کنید. در این ویدئوی ۱۵ دقیقهای، شاهد به تصویر کشیده شدن بخشهای داستانی بازی خواهیم بود , از سویی دیگر، سیستم مبارزات بازی به طور کامل قابل مشاهده است. در نهایت، میتوانید نحوهی تکمیل کردن یکی از معماها و پازلهای سخت بازی را تماشا کنید که حتی برخی از کاربران، از آن به عنوان سختترین چالش بازی یاد میکنند.

نسخهی بازسازی شدهی Onimusha Warlord شاید تغییرات زیادی را با خود همراه نداشته باشد و تنها شاهد افزایش گرافیک کلی بازی و بیشتر شدن وضوح تصاویر هستیم. به هرحال، علاقهمندان به این بازی به شدت منتظر عرضهی آن هستند و برای این اثر لحظه شماری میکنند.

در ادامه میتوانید ویدئو گیمپلی جدید بازی Onimusha Warlord را برروی کنسول نینتندو سوییچ، مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

بازی Onimusha Warlord در تاریخ ۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی در کشور ژاپن برای پلتفرمهای پلیاستیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین بعد از آن شاهد انتشار نسخهی ایکسباکس وان و رایانههای شخصی بازی در تاریخ ۲۵ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ ژانویه سال ۲۰۱۹) در غرب خواهیم بود. از جدیدترین اخبار این بازی، میتوان به انتشار مشخصات سیستم مورد نیاز آن اشاره کرد که تقریبا سیستم قدرتمندی را از کاربران طلب میکند. جزئیات این خبر در اینجا قابل مطالعه است.Source link

این خبر را به اشتراک بگذارید :