دو نفر از مسئولین ارشد شرکت سگا در مصاحبه‌ی اخیر خود به این موضوع اشاره کرده‌اند که این شرکت در حال بررسی امکان عرضه‌ی عنوان Shenmue 1 & 2 HD Collection برروی کنسول نینتندو سوییچ است.

همانطور که به زمان عرضه‌ی سومین نسخه از سری نقش‌آفرینی محبوب Shenmue نزدیک‌تر می‌شویم، هیجان طرفداران این سری نیز روز به روز بیشتر می‌شود. به نظر می‌رسد شرکت سگا نیز از این موضوع با خبر است و قصد دارد از علاقه و هیجان هواداران این سری بیشترین استفاده را ببرد. کمی بیشتر از یک ماه از عرضه‌ی عنوان Shenmue 1 & 2 HD Collection برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان می‌گذرد و به نظر می‌رسد شرکت سگا قصد دارد موفقیت این عنوان را برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز تکرار کند.

آقای هیروجی نوگوچی (Hroji Noguchi) در مصاحبه‌ی اخیر خود بیان کرده است که بازخورد بازی‌بازان نسبت به این نسخه بسیار مثبت بوده است و امکان تجربه‌ی این بازی برروی یک کنسول قابل حمل می‌تواند یک ویژگی قابل توجه و جذاب برای بازی باشد.

هواداران عشق و علاقه‌ی خود نسبت به سری Shenmue را به ما نشان دادند. من باور دارم که تجربه‌ی این عنوان برروی کنسول نینتندو سوییچ می‌تواند عالی باشد.

در ادامه‌ی این مصاحبه آقای کاساهارا، یکی دیگر از مسئولین سگا نیز اشاره کردند که این شرکت “قطعا” به نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی فکر می‌کند.

اینکه آیا ما این نسخه را توسعه دهیم یا نه، به نظر هواداران بستگی دارد. پس از گرفتن تصمیم نهایی، ما به زمان نیاز داریم ولی من قطعا به ساخت این نسخه علاقه دارم.

نسخه‌ی بازسازی شده عناوین اول و دوم سری محبوب Shenmue پس از عرضه برروی پلتفرم‌های نسل هشتمی عملکرد قابل قبولی داشت و موفق شد نمرات خوبی را از سوی منتقدین دریافت کند. امیدواریم شرکت سگا در نهایت تصمیم به ساخت نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان گرفته و آن را در دسترس هوادارن قرار دهد. نقدها و نمرات منتشر شده از نسخه‌ی بهبودیافته‌ی سری را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

این خبر را به اشتراک بگذارید :