بازی Red Dead Redemption 2 را دو سال پیش و در اکتبر ۲۰۱۶ بود که شرکت راک‌استار (Rockstar)  معرفی کرد. از همان ابتدا گیمرهای سراسر جهان مشتاق نمایش گیم‌پلی این بازی بوده‌اند و را‌ک‌استار نیز با کمال خون‌سردی پس از دو سال در انتظار گذاشتن مخاطبانش، بالاخره در دو ماه پیش، نخستین تریلر از گیم‌پلی عنوان Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد.

همان‌طور که می‌دانید، تریلر منتشر شده شامل بخش اول از نمایش گیم‌پلی این عنوان بود و راک‌استار نیز وعده داده بود بخش دوم که به بررسی ماموریت‌ها، فعالیت‌ها، گروه‌های دشمنان، راهزنی‌ها و تکامل سیستم Dead Eye می‌پردازد را در آینده منتشر خواهد کرد.

خوش‌بختانه قرار نیست زیاد صبر کنیم چراکه ساعاتی پیش حساب رسمی شرکت راک‌استار در توییتر، طی پستی با انتشار تصویر زیر خبر داد امروز ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران، دومین بخش از گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر خواهد شد:

عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. باوجود سرعت کمتر این بازی نسبت به عنوان GTA V اما همچنان بسیاری از افراد بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی این بازی در جهان زیبای آن هستند؛ جهانی که گفته می‌شود به قدری بزرگ و باجزئیات است که در دو دیسک بلوری عرضه خواهد شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :